Zauberperlen Hanf Cromoran (2523) mezgimo siūlai

17.90 

Turime

Aprašymas

Zauberperlen Hanf Cromoran (2523)
Sudėtis: 90% merinosų vilna, 10% kanapių pluoštas
Svoris: 100 g
Ilgis: 400 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm
Gamintojai rekomenduoja: 38 (M) dydžio megztiniui – 450g

Zauberball Hanf Cromoran – melsvų ir pilkų atspalvių melanžas mažuose merinosų vilnos, sutvirtintos kanapių pluoštu, kamuoliukuose.

Prie spalvingos Zauberball šeimos prisijungė Zauberperlen. Tai vilnos “karoliai”, sujungti iš skirtingų atspalvių mažų kamuoliukų, kuriuos galite megzti ir derinti tarpusavyje tokia tvarka, kokia jums labiausiai patinka. Pabandykite atsiminti, ar bandėte kažkada įvesti savą tvarką chotiškai dažytuose Zauberball kamuoliukuose? Ar karpėte juos mažomis atkarpomis ir derinote vieną su kita? Dabar nebereikės karpyti, nes Schoppel Wolle paruošė jums spalvas derinimui. Zauberperlen Hanf siūlų sudėtyje rasite du natūralius pluoštus – merinosų vilną ir kanapes. Kanapių pluoštas suteikia siūlui tvirtumo, atsparumo, bet jo dalis nėra labai didelė, todėl siūlas išlieka minkštas ir švelnus. Šis siūlas idealus šalikams ir skaroms, taip pat tinkamas ir kitiems ploniems mezginiams. Visos Zauberperlen Hanf kolekcijos spalvos labai dera tarpusavyje, todėl galite sugalvoti pačių įvairiausių derinių, pradėdami viena spalva ir baigdami kita.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Nuo 2019 metų Schoppel Wolle siūlų gamyboje, kurių sudėtyje yra poliamido, naudoja tik biologiškai suyrančią (biodegradable) šio sintetinio pluošto formą. Tai nurodoma siūlų etiketėje. Nuo 2021 metų etiketėse atsirado dar vienas ženklas – Pro Quality – commitment to people, nature and animals. Schoppel Wolle siekia gaminti kokybiškus siūlus, tuo pačiu saugodami gamtą ir gyvūnus. Atnaujinamos gamybos technologijos ir kai kurių atsisakoma, tokių kaip ‘superwash’ apdirbimo. Todėl siūlai pažymėti ‘Pro Quality’ ženklu gali būti skalbiami tik rankomis arba skalbimo mašinoje su vilnos pragrama (tikrinkite etiketes!)

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Zauberperlen Hanf Cromoran (2523) mezgimo siūlai”