Wunderklecks Titanic (2150) mezgimo siūlai

13.90 

Neturime

Aprašymas

Wunderklecks Titanic
Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm
Gamintojai rekomenduoja: 38 (M) dydžio megztiniui – 450g, kojinėms – 100g

Wunderklecks Titanic siūluose matyti įvairūs žalsvi ir melsvi vandens atspalviai. Nuotraukose rasite du atskirus Wunderklecks Titanic kamuoliukus ir gamintojų pavaizduotą spalvų išsidėstymą.

Wunderklecks – tai rankomis dažyti siūlai, stebinantys unikaliu margumu. Šie siūlai dažomi kitaip nei kiti. Pirmiausiai numezgamas tam tikro dydžio mezginys, tuomet jis nudažomas, išardomas ir siūlai susukami į kamuoliukus. O jau tada, pasitelkus kūrybiškumą, jie gali virsti gražiausiu mezginiu. Wunderklecks siūlai pagaminti iš avių vilnos ir poliamido, kuris suteikia tvirtumo, todėl ši pluoštų kombinacija labai tinkama kojinėms megzti. Tai dar vieni kojinių siūlai Schoppel Wolle siūlų šeimoje. Ne tik gražūs, tarsi dailininko teptuku nutapyti, bet ir labai patvarūs bei šildantys šaltuoju metų laiku.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.