Akcija!

Zauberball Crazy Cotton Meer und mehr (2390) mezgimo siūlai

11.50 

Turime

Aprašymas

Zauberball Crazy Cotton Meer und mehr
Sudėtis: 100% organinė medvilnė
Svoris: 100 g
Ilgis: 210 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4mm
Mezgimo tankis: 24 akys/30 eilių/ 10x10cm

Zauberball Crazy Cotton Meer und mehr du skirtingi kamuoliukai pavaizduoti nuotraukose. Taip pat šalia rasite gamintojų pateikiamą spalvų išsidėstymą.

Zauberball Crazy Cotton – tai 100% organinės medvilnės siūlai. Medvilnė atkeliauja iš Graikijos, kur auginama taikant naujas laistymo ir kitas gamtai draugiškas technologijas. Tai yra storesnioji Zauberball Cotton versija. Tik jų dažymo technika primena populiariuosius Zauberball Crazy kojinių siūlus. Spalvų perėjimai trumpesni ir margesni, nes tarpusavyje susuktos skirtingų atspalvių gijos. Kiekvienas kamuoliukas yra unikalus, nebūtinai visi atspalviai atsikartoja. Siūlai labai malonūs, švelnūs, tinkantys megztukams, aksesuarams, vaikiškiems mezginiams ir nėriniams. Tai puiki alternatyva visiems, nemėgstantiems ar negalintiems dėvėti vilnonių rūbų, bet dievinantiems Schoppel Wolle spalvotus siūlų kamuoliukus ir norintiems lengvesnio, ne tokio šilto rūbo.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava Zauberball Crazy Cotton siūlams gaunama iš Graikijos organinės medvilnės augintojų. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau nuostabių šios kompanijos siūlų rasite Schoppel Wolle skyrelyje, pagrindiniame meniu. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.