Gepard Garn


 

Gepard Garn – danų šeimos verslas, įkurtas Sus Gebhard 1989-aisiais. Tai kokybiškų siūlų ir didelės meilės mezgimui pasaulėlis, smarkiai įtakojamas skandinaviško stiliaus ir dizaino tradicijų.

Gepard Garn bendradarbiauja su nedidelėmis, bet daug patirties turinčiomis siūlų verpime bei dažyme, Italijos gamyklomis ir kuria nuostabių spalvų, turtingą siūlų paletę, greitai išpopuliarėjusią ne tik Danijoje, bet ir kitose šalyse.


 

Kid Seta

Cotton Baby Lino

Sudėtis: 80% medvilnė, 20% linas
Svoris: 50 g
Ilgis: 178 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-3.5mm
Mezgimo tankis: 24-28 akys = 10cm

Cotton Baby Lino – vasariškas medvilnės ir lino derinys iš Gepard Garn kolekcijos. Šie nuostabių, pastelinių spalvų ir neįtikėtino švelnumo siūlai sukurti vasarai, bet puikiai tiks ir šaltesniems orams. Ypač derinyje su šilkiniu moheriu (pavyzdžiui, Kid Seta, iš Gepard Garn).


 

Gepard Linen HØR

Sudėtis: 100% linas
Svoris: 50 g
Ilgis: 160 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4mm
Mezgimo tankis: 20 akių x 19 eilių = 10cm

Gepard Linen HØR – tai natūralūs, lininiai siūlai, nepakeičiami karštais vasaros mėnesiais, nes yra kvėpuojantys, vėsūs ir kritūs. Lininiai siūlai yra labai tvirti ir gana kietoki pradžioje. Tik neišsigąskite. Skalbiant ir dėvint lininis mezginys kinta, minkštėja ir gražėja laikui bėgant. Gepard Garn lininiai siūlai susukti iš 8 plonų gijų, verpiamų šlapio verpimo būdu tik iš ilgo pluošto (šukuotų) linų. Ilgas pluoštas sukuria lygesnį ir švelnesnį siūlo paviršių nei trumpas. Tai puikios kokybės, vasariniai Gepard Garn siūlai, pagaminti Italijoje.