Akcija!

Cotton Baby Lino Beige 110 (814) mezgimo siūlai

4.59 

Turime

Aprašymas

Cotton Baby Lino Beige
Sudėtis: 80% medvilnė, 20% linas
Svoris: 50 g
Ilgis: 178 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-3.5mm
Mezgimo tankis: 24-28 akys = 10cm

Cotton Baby Lino Beige – smėlinės spalvos medvilnės ir lino siūlai.

Cotton Baby Lino – vasariškas medvilnės ir lino derinys iš Gepard Garn kolekcijos. Siūlai labai švelnūs ir minkšti, visiškai nesijaučia dažnai tokiuose deriniuose pasitaikančio lino kietumo. Spalvos nuostabios, pastelinės, tinkančios derinti tarpusavyje. Šie siūlai labai gražiai atrodo tiek paprastame gerų/blogų akių mezginyje, tiek raštuotame. Puikiai tinka megzti kartu su šilkiniu moheriu (pavyzdžiui, Gepard Garn Kid Seta). Moheris mezginiui suteiks ne tik šilumos, bet ir daugiau purumo, pūkuotumo ir šilkinio spindesio. Cotton Baby Lino siūlai tinka kūdikių megztukams, suknelėms, kepurytėms, pledukams. Taip pat tai nuostabus, nepamainomas siūlas vasariniams suaugusiųjų mezginiams ir nėriniams, įvairioms trumparankovėms ar ilgarankovėms palaidinėms, suknelėms, susagstomiems megztukams ar kardiganams.

Gepard Garn – danų šeimos verslas, įkurtas Sus Gebhard 1989-aisiais. Tai kokybiškų siūlų ir didelės meilės mezgimui pasaulėlis, smarkiai įtakojamas skandinaviško stiliaus ir dizaino tradicijų. Gepard Garn bendradarbiauja su nedidelėmis, bet daug patirties turinčiomis siūlų verpime bei dažyme, Italijos gamyklomis ir kuria nuostabių spalvų, turtingą siūlų paletę, greitai išpopuliarėjusią ne tik Danijoje, bet ir kitose šalyse.

Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyjeFacebookPinterest, Instagram paskyrose. Mezginių priežiūros priemonių skyrelyje rasite mezginių priežiūrai skirtų priemonių.