OPAL

Pietų Vokietijoje, Hechingene, įsikūrusi Zwerger šeimos įmonė mezgimo siūlus gamina jau daugiau nei 30 metų. Jos sukurtas Opal prekinis ženklas garsus savo spalvingais kojinių siūlais. Kasmet kompanija sukuria bent kelias spalvų kolekcijas, įkvėptas gamtos, istorijos, pasakų, paveikslų ir tomis spalvomis nudažo 4 arba 6 gijų storio siūlus. Kolekcijų pagrindą sudaro klasikinės sudėties – 75% vilna ir 25% poliamidas – siūlai, itin tvirti ir tinkami kojinėms bei kitiems mezginiams megzti. Visas gamybos procesas, pradedant žaliavos dažymu ir baigiant siūlų pakavimu yra atliekamas tame pačiame fabrike Hechingene laikantis aukščiausių kokybės standartų. Megzti Opal siūlus yra tikras malonumas ir puikiai atitinka kompanijos moto “Die Sinne verstricken” – nusimegzk sau prasmę!

Opal Nach Hundertwasser

Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas (4-ių gijų)
Svoris: 100 g
Ilgis: 425 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

Begalinis susižavėjimas Friedensreich Hundertwasser darbais, 2006-aisiais metais paskatino Frederic Zwerger kartu su tėvu sukurti net tris siūlų kolekcijas. Jas sudaro 24 spalvos įkvėptos Hundertwasser paveikslų. Friedrich Stowasser (1928-2000), geriau žinomas kaip Friedensreich Regentag Dunkelbunt Hundertwasser, buvo Austrijoje gimęs Naujosios Zelandijos meninkas, architektas, dirbo aplinkos apsaugos srityje. Ekstravagantiškasis meninkas netgi kurdavo sau rūbus, batus. Jis visada dėvėdavo skirtingas kojines, iš pradžių nesąmoningai, vėliau sąmoningai, norėdamas parodyti, kad neigia simetriją, tiesias linijas ir įspraudžiančius į rėmus standartus. Šiais nuostabiais spalvų deriniais siekiama ne tik įtraukti į kūrybinį pasaulį, bet ir paskatinti atskleisti savo individualumą, nebijoti išsiskirti iš minios, kaip kad darė menininkas Hundertwasser.

Kiti Opal siūlai (4-ių gijų)

Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas (4-ių gijų)
Svoris: 100 g
Ilgis: 425 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

Kiti Opal siūlai apima įvairių Opal kolekcijų kojinių siūlus. Pietų Vokietijoje, Hechingene, įsikūrusi Zwerger šeimos įmonė mezgimo siūlus gamina jau daugiau nei 30 metų. Jos sukurtas Opal prekinis ženklas garsus savo spalvingais kojinių siūlais. Kasmet kompanija sukuria bent kelias spalvų kolekcijas, įkvėptas gamtos, istorijos, pasakų, paveikslų ir tomis spalvomis nudažo 4 arba 6 gijų storio siūlus. Skyrelyje Kiti Opal siūlai rasite 4-ių gijų kojinių siūlus. Kolekcijų pagrindą sudaro klasikinės sudėties – 75% vilna ir 25% poliamidas – siūlai, itin tvirti ir tinkami kojinėms bei kitiems mezginiams megzti. Visas gamybos procesas, pradedant žaliavos dažymu ir baigiant siūlų pakavimu yra atliekamas tame pačiame fabrike Hechingene laikantis aukščiausių kokybės standartų. Megzti Opal siūlus yra tikras malonumas ir puikiai atitinka kompanijos moto “Die Sinne verstricken” – nusimegzk sau prasmę!

Opal Uni vienspalviai siūlai

Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas (4-ių gijų)
Svoris: 100 g
Ilgis: 425 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

Opal Uni kolekciją sudaro vienspalviai, 4-ių gijų, klasikinės sudėties – 75% vilna ir 25% poliamidas – kojinių siūlai. Gausi spalvų gama leidžia kurti įvairiausius spalvinius raštus, derinti kartu su kitų Opal kolekcijų spalvotais siūlais ar megzti vienos spalvos mezginius. Kaip ir kiti Opal siūlai, šie pasižymi švelnumu, minkštumu ir užtikrintu patvarumu. Mezginius galima skalbti skalbimo mašinoje, todėl Opal Uni labai tinka vaikiškiems rūbeliams, kuriems reikia gana dažno skalbimo. Jie visiškai nekanda, tinka net ir jautruoliams. Pradžiuginkite artimuosius rankomis megztomis kojinėmis, šaliku, pirštinėmis ar kitu mezginiu, į kurį sumegsite savo nuoširdžiausius jausmus.

Opal 6-ių gijų kojinių siūlai

Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas (6-ių gijų)
Svoris: 150 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4 mm
Mezgimo tankis: 23 akys/31 eilė/ 10x10cm

Dvi nuostabios kojinių siūlų kolekcijos “Sweet Dreams” ir “Little Secrets” nukelia į sapnų bei pasakų pasaulius, kupinus gražiausių spalvų. Ir sapnuose, ir pasakose viskas įmanoma. Galime šokti su žvaigždėmis, plaukti valtimi tarp dviejų pasaulių, vaikčioti pelėdų girioje ar išvykti į nesibaigiančią nuotykių kelionę. Stebuklingos istorijos pažadina mumyse vaiką, priverčia akis spindėti, o skruostus – šypsotis. Tad duokime laisvę vaizduotei ir nusimegskime sau gražų sapną arba mažą paslaptį.