Molla 35 Mustard medvilninė virvelė

19.00 

Išvalyti

Aprašymas

Sudėtis: 100% medvilnė
Svoris: 500 g
Ilgis: 12 gijų storio – 1280m/500g, 18 gijų storio – 840m/500g
Rekomenduojamas vąšelio storis: 12 gijų – 2-2,5mm, 18 gijų – 2,5-3mm

Molla Mills siūlai – tai kompanijos Suomen Lanka ir menininkės Molla Mills bendradarbiavimo rezultatas. Šie siūlai sudėtimi ir storiais yra tokie pat, kaip ir Liina, juos galima derinti tarpusavyje, tik menininkė parinko savo spalvas jų dažymui. Molla Mills, užaugusi amatininkų šeimoje, nuo mažens domėjosi siūlais bei nėrimu. Dabar ji gerai žinoma nėrimo dizainerė Suomijoje, išeleidusi ne vieną knygą ir sukūrusi daug įvairių nėrinių aprašymų, kurie išsiskiria šiuolaikiškumu, paprastumu, pritaikymu šiuolaikiniuose interjeruose ir funkcionalumu.

Molla siūlus mūsų parduotuvėje rasite dviejų storių – 12 gijų ir 18 gijų (storį pasirenkate viršuje, laukelyje prie nuotraukos). Plonesniesiems tinka 2-2,5 mm vąšeliai, priklausomai, kaip tankiai neriate (dažniausiai pakanka 2mm). Storesniesiems 18 gijų siūlams tinka 2,5-3mm vąšeliai.

Molla siūlai daugiausiai skirti įvairių interjero daiktų, kilimėlių, krepšių, takelių, delninukių, rankinių nėrimui. iš jų nunerti daiktai puikiai laiko formą. Rūbų nėrimui jie nėra labai tinkami, nebent jūsų idėjai reikia būtent tokių tvirtų ir standžių siūlų.

Nėrimo pavyzdžių iš šių siūlų galite rasti ir įsigyti Molla Mills tinklalapyje. Daug idėjų rasite Ravelry, bei sekite mus Facebook, Instagram, Pinterest socialiniuose tinkluose.

Priežiūra: skalbti galima skalbimo mašinoje iki 60°C temperatūros vandenyje.

Papildoma informacija

Storis

12 gijų, 18 gijų