Akcija!

das Paar Azorenhoch (2207) mezgimo siūlai

11.20  8.90 

Liko tik 1

Aprašymas

das Paar Azorenhoch
Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

das Paar Azorenhoch – mėlynų ir žalių atspalvių siūlai su baltais intarpais, suformuojantys tam tikrą, netaisyklingų dryželių raštą, priklausomai nuo mezginio pločio. Vienoje iš nuotraukų pateiktas gamintojų pavyzdys, kaip išsidėsto spalvos.

das Paar siūlai – vienodų kojinių porai! Schoppel Wolle sukūrė siūlus vienodų kojinių gerbėjams. Iš Zauberball serijos siūlų praktiškai neįmanoma numegzti dviejų identiškų kojinių. Tame ir yra visas žavesys! Tačiau ne visi mėgsta tokias crazy kojines. das Paar 100g sruogą sudaro dvi identiškos sruogos po 50g, kurios prasideda ta pačia spalvų seka. Todėl, jums mezgant, raštas išsidėlioja visiškai viendodai, tokiais pačiais įvairiaspalviais dryželiais. Šių siūlų sudėtis (75% vilna ir 25% poliamidas) idealiai tinka kojinėms, tačiau iš jų galima megzti įvairiausius dalykus: pirštines, šalikus, skareles, kepures, interjero detales, papuošti mezginius, derinant su kitais siūlais. Tik prieš pradedant darbą, būtina sruogą susivyti į kamuoliukus, kad siūlai nesusipainiotų.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.