Zauberball Crazy Hintergrundrauschen (2475) mezgimo siūlai

13.90 

In stock

Description

Zauberball Crazy Hintergrundrauschen
Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas (biologiškai suyrantis)
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm
Gamintojai rekomenduoja: 38 (M) dydžio megztiniui – 450g, kojinėms – 100g

Zauberball Crazy Hintergrundrauschen – žaliais, mėlynais, violetiniais atspalviais marginti siūlai. Nuotraukose rasite Zauberball Crazy Hintergrundrauschen kamuoliukus ir gamintojų pateikiamą spalvų išsidėstymą.

Zauberball Crazy – stebuklingi, spalvoti kamuoliukai, kurių nesinori paleisti iš rankų, iki galo neišmezgus. Unikalūs spalvų deriniai daro juos išskirtiniais ir gerai atpažįstamais. Zauberball Crazy yra dvigijai siūlai, kurių kiekviena gija nudažyta skirtingai. Susuktos tarpusavyje, šios gijos suteikia siūlams ypatingo margumo. Spalvos išsidėlioja viena į kitą palaipsniui pereinančiomis juostomis, kurių plotis priklauso nuo mezginio apimties. Sukurti kojinėms megzti, jie kuo puikiausiai tinka ir šalikams, skarelėms, pirštinėms, kepurėms, netgi megztiniams. Vieno kamuoliuko užtenka vidutinio dydžio kojinių porai ar skarelei. Niekada negali žinoti, kuo šis mažas Zauberball Crazy kamuoliukas nustebins, kokia tvarka išsivynios jo spalvos. Bet tikrai aišku, kad du, visiškai vienodus daiktus iš jo numegzti bus labai sunku.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Nuo 2019 metų Schoppel Wolle siūlų gamyboje, kurių sudėtyje yra poliamido, naudoja tik biologiškai suyrančią (biodegradable) šio sintetinio pluošto formą. Tai nurodoma siūlų etiketėje. Nuo 2021 metų etiketėse atsirado dar vienas ženklas – Pro Quality – commitment to people, nature and animals. Schoppel Wolle siekia gaminti kokybiškus siūlus, tuo pačiu saugodami gamtą ir gyvūnus. Atnaujinamos gamybos technologijos ir kai kurių atsisakoma, tokių kaip ‘superwash’ apdirbimo. Todėl siūlai pažymėti ‘Pro Quality’ ženklu gali būti skalbiami tik rankomis arba skalbimo mašinoje su vilnos pragrama (tikrinkite etiketes!)

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zauberball Crazy Hintergrundrauschen (2475) mezgimo siūlai”