Kid Seta Caffe Latte (610) mezgimo siūlai

9.99 

Out of stock

Category: Tags: , ,

Description

Kid Seta Caffe Latte
Sudėtis: 70% super kid moheris, 30% šilkas
Svoris: 25 g
Ilgis: 210 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-5.5mm
Mezgimo tankis: 18-27 akys/ 23-36 eilės/10x10cm

Kid Seta Caffe Latte – blyškiai rausvos spalvos Gepard Garn Kid Seta kolekcijos siūlai.

Kid Seta – vieni populiariausių Gepard Garn kolekcijos siūlų, džiuginantys ypač gausia spalvų palete bei išskirtine kokybe. Klasikinės sudėties ir storio, pūkuoti šilkinio moherio kamuoliukai, be galo švelnūs, puikiai draugauja su kitais siūlais ir puošniai atrodo patys vieni.

Šilkas pabrėžia ir sustiprina daugelį natūralių moherio savybių. Nors ir labai plonytis, šis siūlas yra nepaprastai patvarus, nes ir šilkas, ir moheris yra labai elastingi pluoštai. Gaminiai neišsitampo, gerai išlaiko formą, šilko ir moherio kombinacija jiems suteikia puikų kritimą. Tinkamai prižiūrimi, jie gali tarnauti ilgus metus.  Moheris labai gerai ir lengvai dažomas, todėl siūlai gali būti net ir sodriausių, ryškiausių spalvų. Moheris – „kvėpuojantis“ pluoštas, sukuriantis komforto jausmą, šildantis, kai vėsu ir vėsinantis, kai karšta. Todėl rūbai iš moherio ir šilko siūlų puikiai tinka tiek žiemai, tiek vasarai.

Norėdami sukurti lengvą, voratinklio plonumo mezginį, naudokite vieną Kid Seta siūlą. Norėdami storesnio, pūkuotesnio mezginio, imkite du Kid Seta siūlus kartu. Maišykite su kitais siūlais, jei norite mezginiui suteikti daugiau purumo, pūkuotumo ir šilkinio spindesio. Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyje ar Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kid Seta Caffe Latte (610) mezgimo siūlai”