Candide Sucre glace mezgimo siūlai

7.90 

In stock

Description

Candide Sucre glace (cukraus pudra)
Sudėtis: 70% merinosų vilna, 30% perdirbta medvilnė (2% gali būti kitas perdirbtas pluoštas)
Svoris: 50 g
Ilgis: 185 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5 – 3.5 mm
Mezgimo tankis: 10x10cm: 26ak.x40eil.(2.5mm), 24ak.x38eil.(3mm), 22ak.x34eil.(3.5mm)

Candide Sucre glace – nedažyti dvigijai prancūziškųjų merinosų vilnos ir medvilnės siūlai, idealiai tinkantys lengvoms palaidinėms, vasariškiems ar tarpinio sezono megztukams, vaikiškiems mezginiams. Jie puikiai išreiškia tekstūrinius raštus, įvairias pynutes, taip pat tinka ir kiauraraščiams, lygiam gerųjų/blogųjų akių mezgimui. Labai švelnūs, puikiai tiks visiems švelnumo mėgėjams ir tiems, kuriems visada karšta. Candide siūlus galima megzti kartu su Berenice. Tuomet rekomenduojami virbalai būtų 4-5mm storio, o mezgimo tankis 20-18 akių x 30-26 eilės (10x10cm), priklausomai nuo virbalų.

Candide sukurti vilnos mylėtojams, bet pritaikyti šiltesniam sezonui ir papildyti vėsinančiu, gaiviu medvilnės pluoštu. Jiems gaminti naudojama ta pati Arlio merinosų vilna, kaip ir kitiems De Rerum Natura siūlams, kartu su perdirbta medvilne. Pagal technines charakteristikas jie atitinka Ulysse: 50g-185m. Tačiau medvilnė suteikia daugiau švelnumo, siūlas kompaktiškesnis, plonesnis, ne toks pasipūtęs kaip iš grynos vilnos. Maži medvilnės ‘burbuliukai’ sukuria originalią siūlo tekstūrą ir margumą, daugiau ar mažiau išreikštą, priklausomai nuo spalvos. Candide spalvų paletė sukurta naudojant natūralius, augalinius ekstraktus: indigo, kaštonų, razetų, dažinių raudžių, košenilių. Natūralūs, visiškai nedažyti atspalviai yra “sucre glace” ir “nougat”.

Svarbu pabrėžti, kad Candide spalvos gaunamos naudojant sudėtingą natūralaus vilnos dažymo procesą, todėl net ir toje pačioje gamybinėje partijoje gali būti nedideli atspalvių skirtumai. Kad spalva mezginyje gražiai pasiskirstytų, rekomenduojama megzti kaitaliojant kamuoliukus. Natūralūs dažai nėra tokie stiprūs kaip cheminiai, todėl gali šiek tiek kisti bėgant laikui, truputį pašviesėti.

Gaminant visus De Rerum Natura siūlus didelis dėmesys skiriamas apdirbimo procesui ir žaliavos kokybei. Nenaudojamos agresyvios cheminės medžiagos, balikliai, superwash apdirbimas, silikoniniai plovikliai, kurie apgaulingai suteikia trumpalaikį švelnumo įspūdį. Atvirkščiai, stengiamsi išlaikyti vilnos natūralumą ir pabrėžti, kad kokybiška ir kruopščiai atrinkta žaliava yra esminis veiksnys, kuris lemia siūlų grožį, švelnumą ir malonumą dėvėti iš jų megztą gaminį.

De Rerum Natura siūlai labai populiarūs mezgėjų bendruomenėje. Tikrai rasite daugybę idėjų, mezginių aprašymų Laine ir kituose žurnaluose, Ravelry tinklalapyje. Solenn Couix-Loarer, De Rerum Natura įkūrėja, taip pat kuria mezginių modelius.

Priežiūra. Rekomenduojama mezginius skalbti rankomis vilną tausojančiomis priemonėmis (pavyzdžiui, Eucalan, ar kitomis). Džiovinti ant horizontalaus paviršiaus, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Candide Sucre glace mezgimo siūlai”