Visus Schoppel Wolle siūlus megzti yra vienas malonumas. O Zauberball ypač. Kamuoliukų išvaizda ir jų spalvynas jau tapęs išskirtiniu šios kompanijos ženklu. Kartais sunku susigaudyti, kuo jie visi skiriasi ir ką slepia tas užburiantis siūlų margumas. Bet tai nėra taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Zauberball Crazy dryželiai  ir visų kitų Zauberball dryželiai tuoj taps aiškesni ir suprantamesni.

Zauberball – tai ilgais spalvų perėjimais išmarginti siūlai, vilnos ir poliamido mišinys. Sukurti kojinėms, bet, žinoma, tinkami bet kam.

Zauberball 100 – jau aišku iš pavadinimo, kad tai 100% merinosų vilnos siūlai, taip pat nudažyti ilgais spalvų perėjimais.

Zauberball Crazy – tai dvigijai siūlai iš vilnos ir poliamido, kurių kiekviena gija nudažyta skirtingai. Susuktos tarpusavyje, šios gijos suteikia siūlams ypatingo margumo. Spalvos išsidėlioja viena į kitą palaipsniui pereinančiomis juostomis, kurių plotis priklauso nuo mezginio apimties, bet jos yra smulkesnės nei kitų Zauberball.

O Zauberwolle yra labai panašūs į Zauberball Crazy, tik jų sudėtis kitokia. Tai 100% merinosų vilna. Jie yra storesni (100g/250m) ir spalvų perėjimai ilgesni, spalvos pereina viena į kitą iš lėto, palaipsniui. Nuo šių metų Zauberwolle vyniojami “keksiukais”, kad aiškiau matytųsi viename kamuolyje esančios spalvos. Na ir atrodo labai gražiai.

Edition 6 – tai mažieji spalvotieji kamuoliukai, suvynioti po 50g/300m, patys švelniausi, nes suverpti iš ypatingai plonos, aukščiausios rūšies merinosų vilnos, dvigijai ir nudažyti panašiai kaip Zauberball Crazy.

Tokia štai trumpa Zauberball siūlų rūšių, esančių parduotuvėje, apžvalga. Jų yra ir daugiau, bet apie kitas rūšis – vėliau.

Taip pat dalinuosi pavyzdžiu iš Zauberball Crazy siūlų Gruene Woche (2204). Šiam šalikėliui sunaudotas vienas kamuoliukas siūlų. Jis megztas pagal Linus modelį.