Tukuwool


 

Tukuwool istorija prasidėjo Suomijoje 2014 metais. Šie siūlai gimė iš meilės vilnai ir noro sukurti kažką savito, unikalaus, kažką suomiško nuo pradžios iki galo. Kas prasidėjo kaip vienos moters, Pauliinos Hurme, hobis, dabar tapo daugelyje pasaulio šalių žinomu ir labai vertinamu dėl savo puikios kokybės prekės ženklu.

Visi Tukuwool siūlai yra išskirtinai suomiškos kilmės nuo pat vietinių avių rūšių, auginamų Suomijos ūkiuose, iki verpimo ir dažymo, kas taip pat atliekama Suomijoje. Spalvų paletė susideda iš natūralių, pilkų ir rusvų tonų, dažytų viena spalva ir melanžinių atspalvių. Spalvos parenkamos su meile ir atidumu, kad džiugintų ir skatintų kurti spalvingus mezginius. Įmonė labai rūpinasi žaliavos kokybe, ūkiuose auginamų avių gerbūviu, etikos ir tvarumo standartais. Tik laimingos ir prižiūrėtos avys “užaugina” kokybišką, gerą vilną, kurią norisi megzti dar ir dar kartą.

Tukuwool įkvepia ir dizainerius. Daug įvairių mezginių aprašymų rasite Laine žurnaluose ir knygose, Ravelry duomenų bazėje.

Šis prekės ženklas – tai 100% suomiška kokybė ir ilgaamžiškumas. Tai svajonė, virtusi tikrove ir įkvėpusi kitus kurti.


 

Tukuwool Fingering

Sudėtis: 100% vilna (išskirtinai tik vietinių Suomijos avių veislių)
Svoris: 50 g
Ilgis: 200 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3.5 mm
Mezgimo tankis: 24-30 akių = 10cm

Tukuwool Fingering – tai siūlai, nuo kurių prasidėjo visa šio suomiško prekės ženklo istorija. Tai dvigijai siūlai, lengvi ir oringi, pagaminti iš 100% vietinių avių vilnos, tausojant gamtą ir pačią vilną, nenaudojant agresyvių cheminių medžiagų, su meile ir atidumu renkantis žaliavą bei rūpinantis visomis gamybos grandimis.

Tukuwool Fingering siūlai labai tinka spalvotiems raštams megzti, taip pat kiauraraščiams ir kitiems įvairiems raštams. Spalų paletė plati – nuo natūralių atspalvių, pilkų, rusvų, iki ryškių, vienspalvių ir švelnių, melanžiniu būdu dažytų. Šie nuostabūs, vilnoniai siūlai įkvepia daugybę dizainerių. Mezginių aprašymų rasite Laine žurnaluose bei knygose, taip pat Ravelry duomenų bazėje.


 

Nieko nerasta

Šio puslapio surasti nepavyko. Pabandykite patikslinti paiešką arba eiti per meniu

Tukuwool Harmas

Sudėtis: 100% vilna (Finnish Kainuu Grey)
Svoris: 50 g
Ilgis: 150 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4 mm
Mezgimo tankis: 22 akys = 10cm

Tukuwool Harmas siūlai gaminami iš retos ir senos suomiškų avių veislės Kainuu Grey, pavadintos Kainuu regiono, iš kur kilo šios avys, vardu.

Kuo ypatingos Kainuu avys? Jų ėriukai gimsta visiškai juodi, bet jiems augant, vilna įgauna įvairiausių pilkų atspalvių. Kainuu vilna yra puri, minkšta, švytinti. Šie siūlai labai tinka ploniems lace tipo mezginiams. Taip pat labai gerai išreiškia įvairiausius raštus, tinka spalvotam mezgimui. Vienos 50g sruogos užtenka kepurei ar porai pirštinių.


 

Nieko nerasta

Šio puslapio surasti nepavyko. Pabandykite patikslinti paiešką arba eiti per meniu