Teapigs

teapigs kompaniją 2006-aisiais metais įkūrė du arbatos mylėtojai – Nick ir Louise. Jie susipažino dirbdami kitoje didelėje arbatos kompanijoje, daug keliavo, ragavo įvairiausių arbatos rūšių, įgijo daug žinių ir matė, kad toli gražu ne visada žmonės gali įsigyti geriausios arbatos. Jų misija buvo tiekti tik aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktą ir išragautą arbatą. Taip ir gimė teapigs – jaunatviška, inovatyvi kompanija, vienijanti arbatai neabejingus žmones.

teapigs – tai tikra arbata iš nesusmulkintų arbatos lapelių, žolelių, uogų, gėlių, prieskonių. Ir maišeliuose, ir birios arbatos pakuotėse esanti arbata yra ta pati ir tik iš viso dydžio lapelių ar uogų. Jokių susmulkintų, neaiškaus pavidalo arbatos dulkių ir jokių sintetinių kvapų!

teapigs arbatos maišeliai pagaminti tik iš natūralių medžiagų, sudėtyje neturi plastiko priemaišų ir yra biologiškai suyrantys. Piramidės formos maišelyje lapeliai turi pakankamai vietos išsiskleisti, jie nesuspaudžiami, nesutrinami, išlaiko savo pavidalą ir natūralų kvapą.

teapigs arbata geriama ir vertinama daugiau nei 35-iose pasaulio šalyse ir yra pelniusi daugybę skonio apdovanojimų. Užtenka kartą paragauti, kad suprastum, jog ji iš tikrųjų yra verta kiekvieno iš tų apdovanojimų.

Trumpą teapigs istoriją rasite šiame video.

Vaisinė ir žolelių arbata

Arbatos gerai savijautai