Akcija!

Zauberball Cotton Arbeiterklasse (2343) mezgimo siūlai

10.35 

Turime

Aprašymas

Zauberball Cotton Arbeiterklasse
Sudėtis: 100% organinė medvilnė
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 28 akys/44 eilės/ 10x10cm

Zauberball Cotton Arbeiterklasse mirga mėlynais atspalviais, nuo šviesaus iki tamsiausio. Nuotraukose rasite du atskirus Zauberball Cotton Arbeiterklasse kamuoliukus ir gamintojų pavaizduotą spalvų išsidėstymą.

Zauberball Cotton – tai 100% organinės medvilnės iš Graikijos, dažytos Schoppel Wolle būdingais ilgais spalvų perėjimais, siūlai. Švelnūs, minkštučiai, spalvingi Zauberball Cotton siūlai idealiai tinka vaikiškiems mezginiams nuo pat pirmųjų dienų, nes visiškai negraužia, nedirgina jautrios odelės ir gali būti skalbiami skalbimo mašina. Tai puiki alternatyva visiems, nemėgstantiems ar negalintiems dėvėti vilnonių rūbų, bet dievinantiems Schoppel Wolle spalvotus siūlų kamuoliukus ir norintiems lengvesnio, ne tokio šilto rūbo. Visai neseniai prie Zauberball šeimos prisijungusi ši naujiena gana greitai išpopuliarėjo ir džiugina mezgėjų širdis žavingomis spalvomis.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava Zauberball Cotton siūlams gaunama iš Graikijos organinės medvilnės augintojų. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose, arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.