Akcija!

Zauberball 100 Vitamin C (2403) mezgimo siūlai

11.50 

Liko tik 2

Aprašymas

Zauberball 100 Vitamin C
Sudėtis: 100% merinosų vilna
Svoris: 100 g
Ilgis: 400 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

Zauberball 100 Vitamin C siūlai nudažyti geltonais, žalsvais, tamsiais samaniniais atspalviais. Nuotraukose rasite du atskirus Zauberball 100 Vitamin C kamuoliukus ir gamintojų pavaizduotą spalvų išsidėstymą.

Zauberball 100 iš kitų Zauberball kamuoliukų išsiskiria visiškai natūralia sudėtimi. Jie pagaminti iš grynos, Patagonijoje auginamų merinosų, vilnos. Švelnūs ir šilti, stebuklingieji Zauberball 100 kamuoliukai ypač tinka šalikams, skaroms, pirštinėms, taip pat megztiniams. Galima megzti ir kojines, ypač jei mėgstate visiškai natūralią siūlų sudėtį. Spalvos tolygiai pereina iš vieno atspalvio į kitą ir išsidėlioja siauresnėmis ar platesnėmis juostomis, priklausomai nuo mezginio apimties. Todėl mezgimas niekada nepabosta, iki paskutinio siūlo galiuko žavi besikeičiančiomis spalvomis ir skatina kūrybingumą jas įdomiai pateikti. Vieno kamuoliuko užtenka nedidelei skarelei – baktusui ar vidutinio dydžio kojinių porai.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.