Akcija!

XL Hellgrau Melange mezgimo siūlai

6.99 

Turime

Aprašymas

XL Hellgrau Melange
Sudėtis: 100% merinosų vilna
Svoris: 100 g
Ilgis: 66 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 8-10 mm
Mezgimo tankis: 11 akių/17 eilių/ 10x10cm

XL Hellgrau Melange – šviesiai pilkos spalvos siūlai. Labai įdomios tekstūros, primenantys veltinį. Švelnūs liečiant ir jaukiai atrodantys. Kaip gera įsisupti į tokį didelį ir storą megztinį!

XL – tai stori siūlai, pagaminti iš paveltos merinosų vilnos. Vėlimas suteikia vilnai tvirtumo, atsparumo trinčiai, todėl mezginiai iš šių siūlų gerai dėvisi. XL – tai kelis kartus daugiau šilumos! Puikūs siūlai žieminėms kepurėms, šalikams, paltukams, švarkams ar dideliems megztiniams. Kadangi siūlai stori, labai lengva ir paprasta juos megzti, procesas gana greitas. Ypač tinka pradedančiosioms mezgėjoms ar mezgėjams. Apykaklė iš vienos sruogos gali tapti puikiu akcentu jūsų turimam megztiniui ar paltui. O didelė, stora kepurė puoš ir šildys net šalčiausiu oru. Nors siūlai stori ir skirti daugiau šaltojo sezono mezginiams, didelis storas megztinis tikrai pravers šaltą vasarą ir atrodys stilingai prie lengvos suknelės ar sijono.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.