Tulip Etimo vąšeliai

8.70 

SKU: N/A Categories: , Tag:

Aprašymas

Tulip Etimo vąšeliai iš Japonijos sukurti mėgautis nėrimu.

  • Ergonomiška rankenėlė yra be galo patogi, lengva ir neslystanti, neleidžia jūsų rankoms pavargti. Su stilingu įrankiu daug smagiau užsiimti mėgstamu hobiu.
  • Auksinio atspalvio Tulip Etimo vąšelio galvutė užapvalinta, švelni ir nebadanti pirštų, todėl ilgas nėrimas nesužalos jūsų rankų.
  • Vąšelio galvutė pagaminta iš aliuminio, o rankenėlė – polimerinė.

Tulip vąšeliai garsėja pasaulyje savo kokybe ir užtikrina patogų, lengvą, tolygų ir stilingą nėrimo procesą.

Tulip – tai šiuolaikinės technologijos, ilgametė patirtis ir tradicijos. Japonų kompanija Tulip įsikūrusi Hirošimos prefektūroje, garsėjančioje adatų gamybos istorija, siekiančia net 300 metų. Tulip gamina adatas siuvimui, siuvinėjimui, mezgimo virbalus, vąšelius ir įvairius priedus rankdarbiams. Tulip siekis yra kurti aukštos kokybės priemones rankdarbiams, kurios būtų patogios naudoti, paprastos, bet patvarios ir tuo pačiu stilingos. Kad džiugintų ne tik funkcionalumu, bet ir išvaizda. Rankdarbiai turi teikti džiaugsmą, o ne varginti ar sukelti nepatogumą. Kartą išbandžius Tulip mezgimo ar nėrimo priemones, kitų tikrai nebenorėsite. Tai garantuoja ilgametė kompanijos patirtis rankdarbių srityje, patyrę meistrai, savo srities žinovai, bei ištikimi šios kompanijos priemonių gerbėjai, besidžiaugiantys patogiu ir maloniu darbu su Tulip įrankiais. Daugiau apie Tulip kompaniją rasite oficialiame Tulip Japan tinklalapyje.

Daugiau kitų spalvų vąšelių rasite Vąšelių skyrelyje, o kitų Tulip priemonių ieškokite Mezgimo priemonių skyrelyje.

Papildoma informacija

Dydis

2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm