Relikt Fundstücke (2196) mezgimo siūlai

3.95 

Turime

Aprašymas

Relikt Fundstücke
Sudėtis: 70% vilna, 30% poliamidas
Svoris: 50 g
Ilgis: 125 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 4-5 mm
Mezgimo tankis: 19 akių/30 eilių/ 10x10cm
Gamintojai rekomenduoja: 38 (M) dydžio megztiniui – 650g, kojinėms – 150g

Relikt Fundstücke – rusvos, kakavinės spalvos siūlai su švelniu melanžu.

Relikt siūlai gaunami perdirbus žaliavą, likusią po Zauberball siūlų gamybos. Jų sudėtyje didžiąją dalį sudaro vilna (70%), o likusius dalinasi poliamidas (20%) ir dar gali pasitaikyti kitokių pluoštų, tokių kaip akrilas, šilkas, alpakų vilna ir kiti, kurie nėra detaliai išskiriami, bet naudojami Schoppel Wolle siūlų gamyboje. Taigi, iš gamybiniame procese susidariusių likučių taip pat gimsta siūlai! Labai tvari idėja. O siūlai visai neprasti. Relikt yra tvirti, atsparūs, užgrūdinti siūlai, tinkantys intensyviai dėvimiems mezginiams, tokiems kaip kojinės, megztos šlepetės ar kasdieniai rūbai (kelnės, pirštinės, megztukai), žaislai, pledai, pagalvėlės, kiti interjero elementai.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Relikt Fundstücke (2196) mezgimo siūlai”