Molla Mills Crochet Crush knyga

37.00 

Turime

Categories: , Žymos: ,

Aprašymas

Molla Mills Crochet Crush knyga jau prekyboje!

Crochet Crush knyga – tai suomių dizainerės Molla Mills ir Laine bendradarbiavimo rezultatas. Knygoje rasite 23 nėrinių aprašymus. Tai namų interjero daiktai ar aksesuarai: įvairūs krepšeliai, rankinės, kilimėliai. Molla Mills kuria praktiškus, estetiškus ir modernius daiktus, kurie bus nesenstantys ir ilgai jus džiugins. Ji skatina rinktis kokybiškas medžiagas, patinkančias spalvas ir mėgautis ilgu, kūrybiniu nėrimo procesu. Juk galima pasigaminti pačiam, o ne pirkti. Ir tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Molla Mills knyga daugelį įkvėps atrasti nėrimo džiaugsmą iš naujo. Visi aprašymai pateikti anglų kalba.

Laine – tai skandinaviško stiliaus mezginių ir gyvenimo būdo žurnalas visiems, dievinantiems mezgimą. Laine brangina lėtą gyvenimo tempą, vietinių menininkų kūrybą, natūralius pluoštus, paprastus dalykus, kurie pagražina mūsų gyvenimą. Laine tikslas yra įkvėpti ir vienyti panašiai mąstančius mezgėjus, kūrėjus. Nes mezgimas – tai ne vien gera-bloga akys. Mezgimas – tai jausmas.

Daugiau mezgimo žurnalų rasite skyrelyje Žurnalai. Jeigu nesuspėjote norimo Laine žurnalo ar knygos įsigyti pas mus, ieškokite jo Laine leidėjų tinklalapyje.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Molla Mills Crochet Crush knyga”