Akcija!

Life Style 7571 Tundra mezgimo siūlai

5.15 

Turime

Grupė: Tag:

Aprašymas

Life Style 7571 Tundra
Sudėtis: 100% merinosų vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: 155 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-3.5mm
Mezgimo tankis: 24 akys/36 eilės/10cm x10 cm

Life Style 7571 Tundra – kakavinės spalvos merinosų vilnos siūlai.

Life Style – tai merinosų vilnos siūlai iš gausios Schoppel Wolle kolekcijos . Labai švelnūs, šimtaprocentinės vilnos ir nebaisūs net ir patiems jautriausiems. Šie siūlai universalūs visais metų laikais ir tinka įvairiausiems mezginiams, pradedant megztiniais ir baigiant smulkiais aksesuarais, tokiais kaip kojinės, kepurės, šalikai, prieštinės. Dar viena puiki savybė – juos galima skalbti skalbimo mašinoje (30 laipsnių temperatūroje) ir nebijoti sugadinti mezginio. Todėl tai idealūs siūlai vaikiškiems mezginukams. Life Style siūlai yra vienspalviai ir spalvoti. Gausi spalvų įvairovė didina kūrybines galimybes. Spalvotieji siūlai labai tinka kojinėms megzti, ypač tiems, kurie vertina tik grynos vilnos gaminius.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Instagram, Pinterest ir Facebook paskyrose arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Life Style 7571 Tundra mezgimo siūlai”