Eucalan Lavender – levandų kvapo skystas skalbiklis

4.80 16.95 

SKU: N/A Grupė: Žymos: ,

Aprašymas

Eucalan Lavender

Eucalan Lavender – tai levandų kvapo Eucalan skalbiklis su lanolinu. Šis skalbiklis praturtintas natūraliu levandų eteriniu aliejumi, kuris ne tik švelniai pakvėpina rūbus, ramina, atpalaiduoja, bet veikia kaip kandžius atbaidanti priemonė.

Eucalan skalbikliai netoksiški, biologiškai suyrantys, be optinių baliklių, fosfatų, sintetinių kvapiklių ir dažiklių. pH – neutralus. Eucalan supakuoti į perdirbamus HDPE plastikinius 100ml ir 500ml buteliukus bei 5ml vienkartinius mėginukus. Eucalan skalbikliai praturtinti lanolinu, kuris veikia kaip natūralus kondicionierius, suteikia vilnos skaiduloms (taip pat ir kitam pluoštui) elastingumo, atpalaiduoja jas, taip mažindamas vilnos “kandimą”. Ir svarbiausia – Eucalan nereikia išskalauti. Tai ne tik palengvina skalbimą, bet ir taupo vandenį. Be to, tai ypač aktualu vilnai, kuriai reikia kuo mažiau trynimo ir agresyvaus plovimo, kad nesusiveltų, nesusitrauktų ar neišsitampytų.

Jeigu skalbiate megztinį rankomis: Naudokite kambario tempertūros vandenį (nei per karštą, nei per šaltą). Įpilkite Eucalan (maždaug 5ml(1 arbatinį šaukštelį)/4 litrams vandens, jei labai purvinas – galima naudoti ir daugiau). Pamerkite mezginį į vandenį su skalbikliu ir palikite mažiausiai 15min. Tada švelniai nusausinkite ir džiaukite horizontalioje padėtyje. Perskalauti nereikia! Jei vis tik norisi išskalauti ar perplauti dar kartą, į švarų vandenį dar kartelį įlašinkite kelis lašus Eucalan, kad neišsiplautų lanolinas ir eteriniai aliejai.

Jeigu skalbiate skalbimo mašinoje: Pasirinkite skalavimo arba rankinio plovimo funkciją šaltu arba vėsiu vandeniu. Įpilkite Eucalan skalbiklio (15-30ml (1-2 šaukštus)/1 skalbimui arba daugiau, jei reikia) į minkštiklio stalčių, sudėkite skalbinius ir įjunkite ciklą. Po to mezginius švelniai nusausinkite ir džiovinkite horizontalioje padėtyje. Daugiau informacijos apie Eucalan naudojimą rasite gamintojų tinklalapyje.

Eucalan Lavender ingredientų sąrašas:

Essential Oil (Natūralus levandų eterinis aliejus)
Ammonium Lauryl Sulphate (Amonio laurilsulfatas: augalinis muilas)
Ammonium Chloride (Amonio chloridas: amonio druska, naudojama kaip tirštiklis)
Cocamide MEA (Kokamido monoetanolaminas: švelniai putojantantis komponentas ir tirštiklis, gautas iš augalų)
Purified Water (Filtruotas vanduo)
Hydroxypropyl Methylcellulose (Hidroksipropilmetilceliuliozė: tirštiklis, išgautas iš augalų)
PEG 75 Lanolin (Lanolinas)
Methylchloroisothiazolinone (Metilchloroizotiazolinonas: konservantas, turintis antibakterinį poveikį)

Gamintojas: Eucalan Inc., Kanada.

Visus skalbiklius ir kitas priemones rasite Mezginių priežiūros priemonių skyrelyje.

 

 

 

Papildoma informacija

Pakuotė

5ml, 100ml, 500ml

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Eucalan Lavender – levandų kvapo skystas skalbiklis”