Akcija!

Edition 3 Nachbars Garten (2474) mezgimo siūlai

5.96 

Neturime

Grupė: Tag:

Aprašymas

Edition 3 Nachbars Garten
Sudėtis: 100% merinosų vilna (extrafine)
Svoris: 50 g
Ilgis: 150 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-3.5 mm
Mezgimo tankis: 25 akys/36 eilės/ 10x10cm

Edition 3 Nachbars Garten kamuoliukas mirga sodo gėlių spalvomis ir kviečia pradėti mezginį, į kurį sumegztumėte gražiausias idėjas ir šilčiausius jausmus. Nuotraukose rasite du tos pačios spalvos kamuoliukus, kad galėtumėte aiškiau matyti pasislėpusias spalvas, bei gamintojo pateikiamą spalvų išsidėstymą.

Kuo ypatingi Edition 3? Edition 3 yra storesnė Edition 6 versija. Tie patys, nuostabūs, laipsniški spalvų perėjimai, tik dvigubai storesnis siūlas leis mėgautis greitesniu mezgimo rezultatu. Ypač švelni merinosų vilna iš Patagonijos visiškai negraužia, todėl tinkama dėvėti net didžiausiems jautruoliams. Edition 3 kamuoliukai labai tinka kūdikių rūbeliams, kepurėms, šalikams, pirštinėms, megztukams megzti. Netikėti, tik Schoppel Wolle siūlams būdingi ir jų skiriamuoju bruožu tapę spalvų deriniai įtraukia iki paskutinės akies. Mezgimas iš jų tikrai niekada nebus nuobodus, o mezginys džiugins šiluma bei švelnumu.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Edition 3 Nachbars Garten (2474) mezgimo siūlai”