Cashmere Blend Powder mezgimo siūlai

12.50 

Turime

Aprašymas

Cashmere Blend Powder
Sudėtis: 30% kašmyras, 70% merinosų vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: ~375 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5 mm
Mezgimo tankis: 26 akys/43 eilės/ 10x10cm

Cashmere Blend Powder – švelnios, pilkšvai rausvos spalvos siūlai, geriausių Italijos meistrų suverpti iš dviejų, nepaprastai vertingų pluoštų –  kašmyro ir merinosų vilnos. Sudėtis kalba pati už save.

Kašmyras

Kašmyro vilna yra viena prabangiausių vilnų, išsiskirianti iš kitų savo neapsakomu švelnumu, lengvumu, puikiomis šiluminėmis savybėmis, geresnėmis nei avių vilnos. Kašmyro pavadinimas kildinimas iš Kashmir regiono Indijoje, kur, manoma, prasidėjo jo gamyba dar Mongolų imperijos laikais, XIII-ame amžiuje. Geriausia kašmyro vilna gaunama iš kašmyro ožkų, po žiemos iššukuojant jų tankų, papilvės pūkinį sluoksnį, saugojusį ožkas nuo šalčių. Papilvės srities pūkai yra patys švelniausi, o iš jų suverpti kašmyro siūlai – aukščiausios kokybės. Nors vilnos surinkimo procesas sudėtingas ir surenkamas mažas kiekis (tik apie 150g nuo vienos ožkos, kai megztiniui reikia vidutiniškai apie 300g), dėl ko žaliava tampa labai brangi, jausmas apsivilkus kašmyrinį megztuką atperka viską. Ne veltui kašmyras yra geidžiamiausia vilna visame pasaulyje.

Merinosų vilna

Cashmere Blend siūlai tinkami megzti ploniems megztukams, suknelėms, šalikams, kepurėms, net kūdikių rūbeliams, pledukams. Nors populiariausi yra plonyčiai, lengvučiai kašmyriniai megztukai, siekiant storesnio efekto, galima megzti ir iš dviejų siūlų. Sumezgus, jie gražiai susipina tarpusavy ir atskirų gijų nesimato. Nesinori paleisti iš rankų nei mezgant, nei dėvint. Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyje, Facebook, Pinterest, Instagram paskyrose.

Ką megzti?

Cashmere Blend siūlai tinkami megzti ploniems megztukams, suknelėms, šalikams, kepurėms, net kūdikių rūbeliams, pledukams. Nors populiariausi yra plonyčiai, lengvučiai kašmyriniai megztukai, siekiant storesnio efekto, galima megzti ir iš dviejų siūlų. Sumezgus, jie gražiai susipina tarpusavy ir atskirų gijų nesimato. Nesinori paleisti iš rankų nei mezgant, nei dėvint. Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyje.

Dėmesio! Numegztą mezginį būtina išskalbti, kad atsiskleistų tikrasis siūlo grožis ir švelnumas. Rekomenduojama dar prieš mezgant pasidaryti nedidelį bandomąjį pavyzdėlį.