Akcija!

Bio Merinos Bernstein (0500) mezgimo siūlai

5.35 

Neturime

Aprašymas

Bio Merinos Bernstein
Sudėtis: 95% merinosų vilna (organinė, sertifikuota GOTS), 5% linas
Svoris: 50 g
Ilgis: 150 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5-3.5 mm
Mezgimo tankis: 26 akys/36 eilės/ 10x10cm

Bio Merinos Bernstein siūlai pagaminti iš organinės, GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikatą turinčios merinosų vilnos, kuri atkeliauja iš Pietų Amerikos, Patagonijos, bei iš Prancūzijoje gaminamo lino pluošto. Lino šiuose siūluose labai nedaug, tik 5%, todėl nesijaučia jam būdingo kietumo. Bet linas vis tiek suteikia siūlui daugiau tvirtumo, geresnį kritimą ir labai švelnų, nežymų melanžą. Merinosų vilna Bio Merinos siūluose yra šiek tiek pavelta. Šis būdas dažnai naudojamas ir mėgstamas Schoppel Wolle. Siūlas tampa puresnis, minkštesnis, lengvesnis. Bio Merinos tiks įvairiems aksesuarams, megztukams, taip pat ir vaikiškiems. Puikūs pavasariui, vasarai, nes pluoštai kvėpuojantys, natūralūs ir neapsunkinantys.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Instagram, Pinterest ar Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje. Kad mezginiai jus ilgiau džiugintų, priežiūros priemonių ieškokite čia.