Alpaca Lace Smokey Grey mezgimo siūlai

6.50 

Turime

Grupė: Tag:

Aprašymas

Alpaca Lace Smokey Grey
Sudėtis: 100% alpakų vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: ~400 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-2.5 mm
Mezgimo tankis: 30 akių /40 eilių/ 10x10cm

Alpaca Lace Smokey Grey – tai vidutinio šviesumo, pilkos spalvos ploni alpakų vilnos siūlai.

Iš Peru, kur gyvena didžioji dalis visos alpakų populiacijos (skaičiuojama net 75%), atkeliavusi alpakų vilna turi unikalių savybių:

  • Be galo gerai sulaiko šilumą dėl specifinės skaidulų sudėties ir susidariusių oro kišenių, bei natūraliai “kvėpuoja”, todėl nesukelia perkaitimo ar “šiltnamio efekto”.
  • Alpakų vilna, skirtingai nei avių, neturi lanolino, todėl, daugelio šaltinių duomenimis, tinka ir jautriems, alergiškiems vilnai žmonėms.
  • Šios vilnos siūlai yra labai tvirti ir patvarūs. Gaminiai iš jų gerai dėvisi, jei tinkamai prižiūrimi. Jie daug mažiau burbuliuojasi, ar beveik visai nesiburbuliuoja.
  • Alpakų vilna nėra tepli ir nesugeria nemalonių kvapų. Kartais užtenka gaminį gerai išvėdinti, nebūtina dažnai skalbti.
  • Ši vilna yra atsparesnė vandeniui nei kokia kita vilna, o išskalbta – greitai išdžiūsta.
  • Siūlai natūraliai žvilga, tarsi šilkas ir lengvai slysta paviršiumi, mažai glamžosi, turi gerą kritimą.
  • Alpakų vilna turi daug natūralių, nedažytų rusvų, baltų, juodų atspalvių.
  • Tai tikras Inkų lobis! Ir ją tikrai verta išmėginti patiems.

Alpaca Lace siūlai tinkami plonoms skaroms, šaliams, lengviems megztukams megzti. Jeigu norisi storesnio siūlo, galima Alpaca Lace megzti dvigubą arba derinti su kitais siūlais. Ši plonytė alpakų vilna puikiai papildo, pastorina, sutvirtina ir pagražina bet kokį kitą siūlą. Ir, žinoma, suteikia išskirtinumo tiek atspalviu, tiek savybėmis.

Mezginių pavyzdžių ir idėjų ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje, Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.

SVARBU! Numegztą gaminį BŪTINA IŠSKALBTI, kad atsiskleistų tikrasis siūlo grožis, švelnumas, purumas! Skalbti rekomenduojama rankomis, skystomis, vilnai skirtomis priemonėmis (Mezginių priežiūros priemonės), perplaunant muilinu vandeniu du kartus. Džviovinti tik natūraliai, horizontaliai ir pavėsyje.