Kraspedijos, vasara ir kojinės

Rutulinės Kraspedijos, pasirodo, yra tikros gėlės. Atradau, ieškodama, ką reiškia kojinių pavadinimas. Turiu prisipažinti, kad su gėlių įvairove aš labai menkai pažįstama. Žinau pienes, levandas ir dar kelis pavadinimus. Na, o dabar žinosiu ir kraspedijas. Pasirodo, labai gražios gėlės! Kaip, beje, ir Andrea Mowry sukurtas kojinių modelis. Štai ką simbolizuoja tie maži, žavingi burbuliukai, išsidėstę per visą kojinių priekį. 

Alb Lino siūlai ypatingai tinkami įvairiems raštams. Ir mezgasi labai smagiai. Vienas malonumas! Siūlai yra visiškai natūralios sudėties – tik ėriukų vilna (85%) ir linas (15%). Sakysite, kojinėms ne patys tvirčiausi. Bet nebūtina visada galvoti tik apie praktiškumą. Kartais nugali grožis. Ir, žinoma, spalvos!

Kojinių modelį Craspedia rasite Laine knygoje 52 Weeks of Socks arba Ravelry 

Siūlai nuotraukose – Alb Lino Savanne. Kojinių porai užteko vieno kamuoliuko ir dar liko. Be to, šiek tiek susiaurinau modelį, atsisakydama vieno koriuko iš abiejų šonų, nes pagal aprašymą net ir mažiausias dydis man buvo per platus. Todėl, jeigu megsite, rekomenduoju gerai pasimatuoti ir įvertinti, ar dydis tiks.