Kojinės Paukštukai

Kojinės Paukštukai

Šias linksmas kojines Paukštukai mezgiau pagal Lone Kjeldsen modelį Birdy. Tam pasirinkau Opal vienspalvius baltos ir tamsiai pilkos spalvos siūlus. Šiek tiek savaip pakeičiau pado, kulno ir pirštų mezgimą, prisitaikiau pagal save. Paukštukų snapelius išsiuvinėjau likusiais nuo kitų kojinių raudonos spalvos siūlais. Kaip siuvinėti autorė nurodo aprašyme. Iš esmės, aprašymas nesudėtingas, schema aiški, belieka tik ja sekti.

Šios žavios kojinaitės bus nepamainomos šaltuoju metų laiku ir puikiai šildys kojas. Iš vienspalvių Opal siūlų galite primegzti įvairiausiaų raštų ir spalvinių derinių. Siūlų ieškokite Opal skyrelyje. Kojinių porai visiškai pakanka vieno 100g pakelio. O jeigu mezgate iš dviejų spalvų, tikrai atliks siūlų dar vienai porai.

Mezginius iš Opal siūlų galima skalbti skalbimo mašinoje. Tik būtinai atkreipkite dėmesį į etiketėje nurodytas rekomendacijas. Opal siūlai tinka ne tik kojinėms megzti. Jie tvirti, gerai nešiojasi, todėl labai tiks vaikiškiems, dažnai skalbiamiems rūbeliams, įvairiems aksesuarams, pirštinėms ir panašiems mezginiams. Daugiau idėjų ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje.