Privatumo politika

Šiuo dokumentu norime visus savo klientus, draugus ir prijaučiančius informuoti, kad tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

Šiame tekste yra nurodytos Jūsų privatumo sąlygos naršant Siūlo galo svetainėje. Privatumo politika galioja visiems asmenims, apsilankiusiems mūsų svetainėje, nepriklausomai nuo to ar jūs užsiregistravote ar ne, ar ką nors perkat ar tik šiaip naršote.

 

Kas mes tokie esam

Interneto svetainė www.siulogalas.lt priklauso mūsų įmonei – UAB “Siūlo galas”, įmonės kodas 303332324, o registracijos adresas Aronijų g. 13, Žiežmariuose. Įmonės biuras įsikūręs Kęstučio g. 80-9, Kaune.

Vadovaujantis teisės aktų nuostatomis, mes esame jūsų asmens duomenų valdytojas.

 

Kokius asmeninius duomenis ir kodėl mes renkame

Elektroninė parduotuvė

Jei svetainės lankytojai norės įsigyti prekių ar paslaugų mūsų elektroninėje parduotuvėje, jiems reikės susikurti paskyrą ir pateikti duomenis apie mokėtoją bei gavėją. Mokėtojo duomenų reikia tam, kad galėtumėm susieti mokėtoją su jūsų pateiktu užsakymu, o gavėjo duomenys reikalingi tam, kad galėtumėm užtikrinti sėkmingą užsakymo pristatymą.

Kad mūsų pirkėjui nereikėtų kiekvieną kartą įvedinėti savo duomenų, mes saugosime jo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Šių duomenų nenaudosime tiesioginės rinkodaros tikslas ir jei bus būtina, perduosime siuntų pristatymo paslaugas teikiančioms įmonėms, tik tuos duomenis, kurie būtini užtikrinti prekių pristatymui.

Taip pat mes kaupiame jūsų pirkimų istoriją, tai darome tam, kad patys pirkėjai galėtų pažiūrėti ką, kada ir kiek pirko, kad galėtų kuo paprasčiau pakartoti užsakymą. Taip pat mes naudojame šiuos duomenis nuasmenintai statistikai tik vidinėms įmonės reikmėms, analizuodami prekių poreikį ir paklausą.

Visi duomenys susiję su el. prekyba yra saugomi tol kol yra aktyvi paskyra. Ištrynus ją, ištrinami ir duomenys. Išskyrus tuos atvejus, kai įstatymai reikalauja kaupti informaciją reikalingą įmonės buhalterijoje.

 

Profilio paveikslėlis

Mūsų naudojama sistema leidžia kiekvienam vartotojui turėti savo profilio paveikslėlį, kurį mes paimame iš Gravatar sistemos. Kad patikrintume ar jūs ją naudojate, Gravatar sistemai gali būti perduota su jumis susijusi informacija – anoniminė teksto eilutė sugeneruotą iš jūsų el. pašto adreso (kitaip ji dar gali būti vadinama hash eilute). Gravatar duomenų apsaugos taisyklės yra čia.

 

Failai

Jeigu kartais jūs mums atsiųsite paveikslėlių, rekomenduojame vengti geolokacinių duomenų (EXIF GPS – tai yra vietovės koordinatės, kurioje padaryta nuotrauka), šie duomenys gali būti automatiškai įterpiami fotografuojant. Mūsų svetainės lankytojai, galės parsisiųsti tuos paveikslėlius ir matyti visus prie jų prikabintus geolokacinius duomenis.

 

Susisiekite formos

Pildant susisiekite formą, jūsų el. pašto adresas bus reikalingas, atsakant į jūsų klausimą. Jo niekur nesaugome, tik generuojame el. laišką mūsų pašto sistemoje, su jūsų nurodytu grįžimo adresu. Atsakius į klausimą, jis yra ištrinamas per 1 mėnesį.

 

Slapukai

Slapukai, tai nedideli duomenų fragmentai, kuriuos svetainės saugo Jūsų kompiuteryje, planšetėje ar telefone ir kai tai reikalinga, vėl nusiskaito. Šiuose duomenyse gali būti informacija apie Jūsų naršymo įpročius, prisijungimo formų duomenis, informacija apie pirkinius prekių krepšelyje. Vienos iš pagrindinių priežasčių, kam to reikia yra, kad uždarius naršyklę, sakantį kartą ji atsimintų ar jūs buvot prisijungęs prie svetainės ar ne, ką buvot įsidėję į prekių krepšelį ir t.t.

Slapukai būna kelių tipų: trumpalaikiai, kurie saugo duomenis kol neuždarote naršyklės ir kiti ilgalaikiai – saugomi tol, kol jie yra pašalinami rankiniu būdu arba baigiasi jų galiojimo laikas.

Jeigu turite mūsų svetainėje paskyrą ir jungiatės prie jos, mes laikinai nustatysime slapuką, kuris išsiaiškins ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šio tipo slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas uždarant naršyklę.

Kai jungsitės prie savo paskyros mūsų svetainėje, mes naudosime keletą slapukų, kurie išsaugos jūsų prisijungimo duomenis ir ekrano nustatymus. Pirmieji slapukai galios dvi dienas, o ekrano nustatymų slapukas – vienus metus. Jei pasirinksite “Prisiminti mane”, jūsų prisijungimo duomenys bus išsaugoti dvi savaites. Jei pasirinksite atsijungti – šie slapukai bus automatiškai ištrinti.

Kad užtikrintume sklandžia elektroninės parduotuvės veiklą, naudojame dar kelis papildomus slapukus, kuriuose nebus saugoma jokia asmeninė informacija. Jų pagalba mes žinosime, jūsų kalbą, kada ir kaip pasikeitė prekių krepšelis ir taip galėsime atnaujinti informaciją visuose atidarytuose mūsų svetainės languose. Dar vienas slapukas saugos unikalų kodą, pagal kurį galėsime atvaizduoti, ką buvote įsidėję į krepšelį uždarius ir vėl atidarius naršyklę. Šie slapukai maksimaliai galios vieną parą.

Siekdami analizuoti lankytojų patirtį mūsų svetainėje ir efektyviau pasiekti tuos žmones, kuriems gali būti įdomus Siūlo galas, naudojamės trečiųjų įmonių, todėl svetainėje taip pat yra jų slapukų. Vienas iš tokių yra DoubleClick servisas, kuris leidžia optimizuoja reklamos paslaugas. Šie slapukai maksimaliai galioja metus.

 

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Tobulindami savo svetainę, paslaugas ir norėdami pasiūlyti tai kas įdomiausia, mes siekiame žinoti, kas labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, kiek laiko užtrunka naršydami, iš kokio miesto, šalies jungiasi, kokią naršyklę bei įrenginius naudoja ir pan.

Šią informaciją gauname naudodamiesi Google Analytics paslaugomis. Daugiau sužinoti, kokią informaciją mes gauname iš Analytics galite čia.

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics apie jus nerinktų jokios informacijos, jums reikėtų įdiegti Google Analytics Opt-out papildinį į savo naršyklę.

 

Įterptiniai duomenys iš kitų interneto svetainių

Kai kuriuose šios svetainės straipsniuose ar įrašuose gali būti įterptinio turinio (pvz. video, paveikslėliai, straipsniai ir t.t.) iš kitų svetainių. Šis turinys gali veikti taip pat, lyg naršytumėte toje svetainėje.

Tai reiškia, kad tos svetainės gali kaupti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti trečiųjų šalių duomenų analizės priemones, stebėti ir analizuoti jūsų naršymą profilį, taip pat jei turite paskyrą tose svetainėse, gali sąveikauti su ja.

 

Su kuo mes dalinamės jūsų duomenimis

Jūsų asmeniniais duomenimis mes galime dalintis su pristatymo paslaugas teikiančiais trečiaisiais asmenimis. Jiems perduosime tik pristatymui reikalingą informaciją. Kuri tai bus įmonė, priklausys nuo jūsų pasirinkto pristatymo tipo. Šiuo metu mes pristatome prekes naudodamiesi šių įmonių paslaugomis:
– Lietuvos paštas
DPD
LPExpress
Omniva

Nei viena iš išvardintų įmonių neturi teisės naudoti jūsų asmeninių duomenų kitais nei jūsų užsisakytų prekių ar paslaugų pristatymo tikslais.

 

Kaip ilgai jūsų duomenys yra saugomi

Jūsų paskyroje esantys duomenys yra saugomi tol, kol yra aktyvi paskyra. Ištrynus paskyrą ištrinami ir visi paskyroje saugomi duomenys.

Jei parašote komentarą, pats komentaras ir su juo susiję meta duomenys yra saugomi neribotą laiką. Tai yra daroma tam, kad automatiškai būtų galima atpažinti ir patvirtinti visus to komentaro komentarus, vietoj to, kad jie būtų laikomi eilėje, kol moderatorius juos patvirtins.

Mes taip pat saugome visų svetainėje užsiregistravusių vartotojų profiliuose pateiktus duomenis. Visi vartotojai gali patys peržiūrėti, redaguoti ar ištrinti jų asmeninę informaciją bet kuriuo metus. Vienintelis dalykas, kuris negali būt keičiamas yra vartotojo vardas. Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti tą pačia informaciją, kaip ir jūs.

 

Kokias savo duomenų apsaugos teises Jūs turite

Jie turite šioje svetainėje paskyra arba esate palikę komentarų, jūs galite paprašyti failo su eksportuotais duomenimis, kuriuos mes esame apie jus sukaupę, kartu su duomenimis, kuriuos jūs patys mums pateikėte, kurdami profilį ar rašydami komentarą. Jūs taip pat galite mūsų paprašyti ištrinti visus su jumis susijusius duomenis, kuriuos mes turime. Tai neapima duomenų, kuriuos mes privalome saugoti dėl administracinių, teisinių ar saugumo reikalavimų.