Akcija!

Zauberwolle Streiflichter (2357) mezgimo siūlai

9.70 

Liko tik 1

Aprašymas

Zauberwolle Streiflichter
Sudėtis: 100% merinosų vilna
Svoris: 100 g
Ilgis: 250 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-3.5 mm
Mezgimo tankis: 28 akys/38 eilės/ 10x10cm

Zauberwolle Streiflichter – minkštučiai, purūs siūlų kamuoliukai nuspalvinti įvairiausiomis spalvomis, kurios, tarsi šešėliai, pereina iš vienos į kitą. Nuotraukose rasite du atskirus Zauberwolle Streiflichter kamuoliukus ir gamintojų pavaizduotą spalvų išsidėstymą.

Zauberwolle siūlai susukti iš keturių įvairiaspalvių merinosų vilnos gijų, kurių spalvos iš lėto kinta ir suteikia siūlams ypatingo margumo efektą su ilgais perėjimais. Siūlai labai švelnūs, minkšti ir šiek tiek storesni už kitus Zauberball kamuoliukus. Taip ir norisi griebti juos kuo greičiau ir megzti ilgą, spalvotą šaliką, galbūt pasidabinusį pynėmis, ar šiltą kepurę. Kūrybingose rankose jie gali virsti nuostabiu megztiniu, margomis pirštinėmis ar žaviomis kojinėmis. Žaismingas margumas neleidžia pamiršti Schoppel Wolle aistros spalvoms ir kokybiškiems siūlams. Verta išmėginti ir netgi ne vieną kartą.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.