Wunderklecks Spätlese (2194) mezgimo siūlai

13.90 

Turime

Aprašymas

Wunderklecks Spätlese 2194
Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm
Gamintojai rekomenduoja: 38 (M) dydžio megztiniui – 450g, kojinėms – 100g

Wunderklecks Spätlese 2194 siūlų kamuoliukai žavi pilkais ir violetiniais atspalviais. Nuotraukose rasite du atskirus Wunderklecks Spätlese kamuoliukus, kad galėtumėte matyti kuo daugiau juose esančių spalvų.

Wunderklecks – tai rankomis dažyti siūlai, stebinantys unikaliu margumu. Šie siūlai dažomi kitaip nei kiti. Pirmiausiai numezgamas tam tikro dydžio mezginys, tuomet jis nudažomas, išardomas ir siūlai susukami į kamuoliukus. O jau tada, pasitelkus kūrybiškumą, jie gali virsti gražiausiu mezginiu. Wunderklecks siūlai pagaminti iš avių vilnos ir poliamido, kuris suteikia tvirtumo, todėl ši pluoštų kombinacija labai tinkama kojinėms megzti. Tai dar vieni kojinių siūlai Schoppel Wolle siūlų šeimoje. Ne tik gražūs, tarsi dailininko teptuku nutapyti, bet ir labai patvarūs bei šildantys šaltuoju metų laiku.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Wunderklecks Spätlese (2194) mezgimo siūlai”