Vilna (101) – tamsiai pilkos spalvos 3-jų gijų vilnoniai siūlai

12.50 

Turime

Aprašymas

Vilna (101) – Tamsiai pilka
Sudėtis: 100% vilna
Svoris: 270 g
Ilgis: 100g/230m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3.5-4mm
Mezgimo tankis: 20 akių/30 eilių = 10cm

Vilna (101) tai tamsiai pilkos spalvos avių vilnos siūlai iš Galo Yarns kolekcijos. Šie vilnoniai kamuoliai nuo kitų vilnos siūlų sruogose skiriasi tuo, kad yra storesni, suverpti iš 3-jų gijų ir riboto kiekio (abiejų spalvų po 10 kamuolių). Kamuoliuose yra neįprastai didelis kiekis – 270g (kartais net apie 290g), todėl dviejų pakanka megztiniui. Kamuolyje gali pasitaikyti mazgų ir šiaudų priemaišų, kas dažnai būna natūralios vilnos siūluose.

Galo Yarns Vilna tai natūrali, vienspalvė avių vilna. Siūlai yra vidutinio, ypač mėgstamo storumo ir lengvai pritaikomi įvairiems projektams, nuo pirštinių iki moteriškų ar vyriškų megztinių. Ši vilna atkeliauja iš Naujosios Zelandijos, kuri garsėja avių ūkiais ir ypač kokybiška žaliava, o apdirbama, suverpiama ir nudažoma Latvijoje. Su laiku ši vilna tik gražėja, išsiskleidžia, įgauna purumo ir puikiai atlieka savo funkciją – šildo bei puošia. Galo Yarns Vilna (101) gerai sutaria su moheriu, todėl galima pridėti šį siūlą, siekiant storesnio, pūkuotesnio, šiltesnio mezginio. Vilnų įvairovė didelė, bet avių vilnos siūlai yra klasikiniai siūlai, be kurių neapsieina nei viena mezgėja. Lengvai mezgasi, tinka raštams, nelepūs, ilgai tarnauja.

Kad jūsų vilnos mezginys visada atrodytų puikiai, jam reikia šiek tiek meilės ir priežiūros. Naujai numegztą būtinai išskalbkite, taip atrasite tikrąjį vilnos grožį ir švenumą. Nepatingėkite skalbti rankomis vilnai skirtomis priemonėmis. Džiovinkite tik horizontalioje padėtyje ir venkite tiesioginių saulės spindulių. Niekada nepalikite ilgai kaboti ant pakabos. Retkarčiais leiskite mezginiui pakvėpuoti, pravėdinkite, pagarinkite, atšviežinkite. Burbuliukų susidarymas didžiausios trinties vietose yra natūralus procesas jeigu mezginį dėvite, o ne laikote spintoje. Jų nereikia bijoti, tiesiog reikia tinkamai pasirūpinti. Įsigykite specialų elektrinį pūkų rinkiklį (fabric shaver), kuriuo lengvai ir greitai atsikratysite burbuliukų. Skyrelyje Mezginių priežiūros priemonės rasite reikalingų priemonių mezginių priežiūrai.

Įkvėpimo šaltinio ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje, Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Vilna (101) – tamsiai pilkos spalvos 3-jų gijų vilnoniai siūlai”