Tulip Etimo Kids Grand-Chan vąšeliai

13.65 

SKU: N/A Categories: , Tag:

Aprašymas

Tulip sukūrė vąšelį skirtą vaikams – Tulip Etimo Kids Grand-Chan.

Šis linksmas, spalvingas, polimerinis vąšelis su veiduku palengvina pirmuosius žingsnelius mokantis nėrimo subtilybių. Nėrimas didina vaiko smalsumą, pagerina dėmesio sutelkimą ir skatina kūrybingumą, bet tai nėra toks lengvas procesas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, stebint jau mokančius nerti.

Tulip vaikiški vąšeliai turi ilgesnes rankenėles, kad būtų lengviau jas suimti. Rankenėlėse suformuoti ergonomiški išlinkimai pirštams, kad būtų lengviau vąšelį laikyti rankose. O laikyti galima dviem būdais: kaip pieštuką arba kaip mezgimo virbalą. Neriant reikia akcentuoti, kad vąšelio veidukas visada turi ‘žiūrėti’ į vaiką, t.y., abu žiūri vienas kitam į akis. Tuomet bus paprasta užkabinti siūlą ir ištraukti per kilputę jo nepametus. Trumpas video apie tai, kaip naudotis Tulip Etimo Kids Grand-Chan vašeliu.

Grand-Chan vąšeliai yra trijų dydžių: 8mm, 10mm ir 12mm.

Tulip vąšeliai garsėja pasaulyje savo kokybe ir užtikrina patogų, lengvą ir tolygų nėrimo procesą.

Apie Tulip

Tulip – tai šiuolaikinės technologijos, ilgametė patirtis ir tradicijos. Japonų kompanija Tulip įsikūrusi Hirošimos prefektūroje, garsėjančioje adatų gamybos istorija, siekiančia net 300 metų. Tulip gamina adatas siuvimui, siuvinėjimui, mezgimo virbalus, vąšelius ir įvairius priedus rankdarbiams. Tulip siekis yra kurti aukštos kokybės priemones rankdarbiams, kurios būtų patogios naudoti, paprastos, bet patvarios ir tuo pačiu stilingos. Kad džiugintų ne tik funkcionalumu, bet ir išvaizda. Rankdarbiai turi teikti džiaugsmą, o ne varginti ar sukelti nepatogumą. Kartą išbandžius Tulip mezgimo ar nėrimo priemones, kitų nebenorėsite. Tai garantuoja ilgametė kompanijos patirtis rankdarbių srityje, patyrę meistrai, savo srities žinovai, bei ištikimi šios kompanijos priemonių gerbėjai, besidžiaugiantys patogiu ir maloniu darbu su Tulip įrankiais. Daugiau apie Tulip kompaniją rasite oficialiame Tulip Japan tinklalapyje.

Daugiau Tulip produktų rasite Mezgimo/nėrimo priemonių skyrelyje.

 

Papildoma informacija

Dydis

8mm, 10mm, 12mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Tulip Etimo Kids Grand-Chan vąšeliai”