Tulip adatų lenktais galiukais rinkinys su dėklu

12.00 

Liko tik 1

Grupė: Žymos: ,

Aprašymas

Tulip adatų lenktais galiukais rinkinys su dėklu

Tai atsinaujinęs Tulip adatų lenktais galiukais rinkinys su gražiu, geltonu dėklu. Šios adatos ypatingos tuo, kad jų galiukai lenkti. Su tokiomis adatomis lengviau užkabinti siūlą. Jos puikiai tinka atskirų mezginio dalių susiuvimui ar užbaigimui, kai tai daroma su adata. Adatų smaigalys užapvalintas, kad neužkabintų, neištrauktų siūlų ir gražiai susiūtų. Adatos galvutė platesnė, patogi mezgimo siūlams įverti, auksinės spalvos. Vienas adatos šonas yra plokščias, kad būtų lengviau laikyti tarp pirštų. Paprastos, bet tuo pačiu ir stiligos adatos užtikrina, kad mezginį užbaigsite greitai ir be didelio vargo. O gražus dėkliukas su magnetu saugos visas adatas vienoje vietoje.

Šį rinkinuką sudaro 4 skirtingo dydžio adatos: #13, #15, #17, #20. Kuo didesnis numeris, tuo adata plonesnė, labiau tinkama plonesniems siūlams ir atvirkščiai – kuo numeris mažesnis, tuo adata storesnė, pritaikyta storiems siūlams. Šis Tulip adatų rinkinukas skirtas vidutiniams ir storiems siūlams. Tulip adatas galima komplektuoti kartu su kitais įvairių dydžių adatų rinkinukais, kuriuos rasite čia.

Apie Tulip

Tulip – tai šiuolaikinės technologijos, ilgametė patirtis ir tradicijos. Japonų kompanija Tulip įsikūrusi Hirošimos prefektūroje, garsėjančioje adatų gamybos istorija, siekiančia net 300 metų. Tulip gamina adatas siuvimui, siuvinėjimui, mezgimo virbalus, vąšelius ir įvairius priedus rankdarbiams. Tulip siekis yra kurti aukštos kokybės priemones rankdarbiams, kurios būtų patogios naudoti, paprastos, bet patvarios ir tuo pačiu stilingos. Kad džiugintų ne tik funkcionalumu, bet ir išvaizda. Rankdarbiai turi teikti džiaugsmą, o ne varginti ar sukelti nepatogumą. Kartą išbandžius Tulip mezgimo ar nėrimo priemones, kitų nebenorėsite. Tai garantuoja ilgametė kompanijos patirtis rankdarbių srityje, patyrę meistrai, savo srities žinovai, bei ištikimi šios kompanijos priemonių gerbėjai, besidžiaugiantys patogiu ir maloniu darbu su Tulip įrankiais. Daugiau apie Tulip kompaniją rasite oficialiame Tulip Japan tinklalapyje.

Daugiau Tulip produktų rasite Mezgimo/nėrimo priemonių skyrelyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Tulip adatų lenktais galiukais rinkinys su dėklu”