Tukuwool Fingering H26 kajo mezgimo siūlai

10.90 

Turime

Aprašymas

Tukuwool Fingering H26 kajo
Sudėtis: 100% vilna (išskirtinai tik vietinių Suomijos avių veislių)
Svoris: 50 g
Ilgis: 200 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3.5 mm
Mezgimo tankis: 24-30 akių = 10cm

Tukuwool Fingering H26 kajo – melanžiniai, šviesiai mėlynos spalvos siūlai iš Tukuwool kolekcijos.

Tukuwool Fingering – tai siūlai, nuo kurių prasidėjo visa šio suomiško prekės ženklo istorija. Iki šiol jie yra vieni populiariausių. Tai dvigijai siūlai, lengvi ir oringi, pagaminti iš 100% vietinių avių vilnos, tausojant gamtą ir pačią vilną, nenaudojant agresyvių cheminių medžiagų, su meile ir atidumu renkantis žaliavą bei rūpinantis visomis gamybos grandimis.

Tukuwool Fingering siūlai labai tinka spalvotiems raštams megzti, taip pat kiauraraščiams ir kitiems įvairiems raštams. Spalų paletė plati – nuo natūralių atspalvių, pilkų, rusvų, iki ryškių, vienspalvių ir švelnių, melanžiniu būdu dažytų. Šie nuostabūs, vilnoniai siūlai įkvepia daugybę dizainerių. Mezginių aprašymų rasite Laine žurnaluose bei knygose, taip pat Ravelry duomenų bazėje.

Tukuwool vilnoniai siūlai nepriklauso superwash kategorijai ir mezginius rekomenduojama skalbti rankomis, vilnai skirtomis priemonėmis (rekomenduojame mezginius tausojančius, skystus Eucalan skalbiklius, kurių nereikia nuskalauti). Suomiška vilna nereikalauja daug ar ypatingos priežiūros, ji tvirta ir atspari, gaminiai – ilgaamžiai. Jos nereikia labai dažnai skalbti. Puikiausias būdas atšviežinti mezginį yra jo vėdinimas.

Tukuwool

Tukuwool istorija prasidėjo Suomijoje 2014 metais. Šie siūlai gimė iš meilės vilnai ir noro sukurti kažką savito, unikalaus, kažką suomiško nuo pradžios iki galo. Kas prasidėjo kaip vienos moters, Pauliinos Hurme, hobis, dabar tapo daugelyje pasaulio šalių žinomu ir labai vertinamu dėl savo puikios kokybės prekės ženklu.

Visi Tukuwool siūlai yra išskirtinai suomiškos kilmės nuo pat vietinių avių rūšių, auginamų Suomijos ūkiuose, iki verpimo ir dažymo, kas taip pat atliekama Suomijoje. Įmonė labai rūpinasi žaliavos kokybe, ūkiuose auginamų avių gerbūviu, etikos ir tvarumo standartais. Tik laimingos ir prižiūrėtos avys “užaugina” kokybišką, gerą vilną, kurią norisi megzti dar ir dar kartą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Tukuwool Fingering H26 kajo mezgimo siūlai”