teapigs Trim arbata su guarana

6.61 

Neturime

Aprašymas

teapigs Trim arbata su guarana

Trim arbata – tai skanus persikų, erškėtuogių ir kinrožių derinys. Aktyvusis ingredientas šioje arbatoje yra guaranos sėklos iš Amazonės džiunglių. Ši keistos išvaizdos sėkla laikoma tikru energijos užtaisu, gerina metabolizmą ir, manoma, turi daug kitų teigiamų savybių, pasižymi maloniu, švelniu skoniu ir kvapu.

Sudedamosios dalys: ekologiškos guaranos sėklos (35%), ekologiški obuoliai, ekologiško saldymedžio šaknis, ekologiškos baltosios kinrožės (13%), natūralios kvapiosios medžiagos, ekologiškos erškėtuogės (3%), ekologiškų persikų gabaliukai (2%). Sudėtyje yra saldymedžio, todėl žmonėms, kenčiantiems nuo hipertenzijos, nerekomenduojama vartoti dideliais kiekiais!

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Vaisinis, švelnus, persikų.

Rekomenduojama gerti karštą arba šaltą.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

teapigs Trim arbata yra ekologiška (ženklinimas ant pakuotės – DE-ÖKO-003)

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK