teapigs Super Fruit vaisinė arbata

6.61 

Turime

Aprašymas

teapigs Super Fruit vaisinė arbata

Pagaliau tikros uogos! Neįmanoma jų atsivalgyti. O ši natūrali arbata be kofeino tarsi sprogsta nuo uogų. Ir jokių sutrintų uogų skonio miltelių. Tik natūralios uogos. Taip pat – kinrožė, nuspalvinanti arbatą tamsiai raudonu atspalviu, bei suteikianti intensyvų skonį ir pridedanti gaivaus, lengvo rūgštumo.

Sudedamosios dalys: kinrožės (49%), vyšnios (25%), juodieji serbentai (10%), serbentai (10%), natūralios kvapiosios medžiagos, spanguolės (1%), mėlynės (1%).

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Super vaisinis. Šiek tiek rūgštokas.

Rekomenduojama gerti su medumi, jeigu mėgstate saldesnes arbatas. Labai skani atšaldyta.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais. Galima papuošti šviežiomis uogomis.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), kurių grynasis kiekis – 37.5g; biri arbata (100g).

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK

 

Papildoma informacija

Pakuotė

maišeliai (15 vnt), biri arbata (100g)