teapigs Spiced Winter raudonoji arbata

7.49 

Neturime

Aprašymas

teapigs Spiced Winter raudonoji arbata

Tai žiema ir Kalėdomis kvepianti, prieskoninė raudonoji arbata. Ji sušildo ir atpalaiduoja. Taip pat ši arbata neturi kofeino, todėl tinkama visiems.

Sudedamosios dalys: rooibos (86%), natūralios kvapiosios medžiagos, apelsinų žievelės (3%), ginkmedžio lapai, apelsinų žiedai, cinamonas (1%), ženšenis, gvazdikėliai (1%), dažinio dygmino žiedlapiai.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Sušildantis prieskonių ir švelnus raudonosios arbatos derinys.

Rekomenduojama paragauti su pienu.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (2 vnt), kurių grynasis kiekis – 5 g; maišeliai (15 vnt), grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK

 

Papildoma informacija

Pakuotė

maišeliai (2vnt), maišeliai (15vnt)