teapigs Rooibos Creme Caramel arbata

6.61 

Neturime

Aprašymas

teapigs Rooibos Creme Caramel arbata

“Rooibos” reiškia “raudonasis krūmas”. Tai krūmas, augantis Pietų Afrikoje, iš kurio lapelių, panašių į spygliukus, gaminama arbata. Rooibos Creme Caramel arbata vertinga flavanoidų gausa ir natūraliai savyje neturi kofeino. Šios arbatos puodelis gali konkuruoti su bet kokiu desertu, nes karamelės gabaliukai suteikia saldumo ir nuostabaus skonio. Bet dėl to ši arbata yra šiek tiek kaloringa (100ml – 1kcal).

Sudedamosios dalys: rooibos (92%), karamelės gabaliukai (sutirštintas pienas, cukrus, gliukozės sirupas, sviestas, sorbitolis, emulsiklis: riebalų rūgščių mono-ir digliceridai) (5%), natūralios kvapiosios medžiagos.

Galimi alergenai: sudėtyje yra sojų, pieno produktų pėdsakų, gali būti riešutų pėdsakų. Arbata tinkama vegetarams. Neturi gliuteno.

Skonis. Maloniai saldus, švelnus, turtingas gėrimas. Puikus rooibos ir karamelės derinys.

Rekomenduojama paragauti su pienu ar grietinėle.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK