teapigs Mao Feng žalioji arbata

6.61 

Turime

Aprašymas

teapigs Mao Feng žalioji arbata

Tai ypatinga žalioji arbata iš debesyse bei nuolatinėje drėgmėje skendinčios Anhui provincijos Kinijoje. Mao Feng patinka netgi tiems, kurie įprastai žalios arbatos nemėgsta.

Sudedamosios dalys: žalioji arbata iš Anhui provincijos Kinijoje.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Šios arbatos subtilus skonis primena šviežio vasariško oro gaivumą, persikų ir abrikosų švelnumą. Užplikyta ji yra skaidri, blyškiai žalsvos spalvos, ne drumzlinai ruda, kaip dažnai pasitaiko užplikius žalias arbatas.

Rekomenduojama gerti tokią, kokia ji yra, be jokių priedų.

Paruošimas. Žaliai arbatai paruošti geriausiai tinka 80℃ vanduo. Plikoma 3-5 minutes ir ragaujama. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15vnt), kurių grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK

 

Papildoma informacija

Pakuotė

maišeliai (15vnt), biri arbata (60g)