teapigs Lemon & Ginger arbata

7.49 8.18 

Išvalyti

Aprašymas

teapigs Lemon & Ginger – citrinų ir imbiero arbata

Nesvarbu, jeigu lauke šalta – ši arbata nuneš į vasaros dienas su naminiu limonadu, tradiciniu britišku imbieriniu alumi, kroketu ir šokiais. Lemon & Ginger – tai geras imbierinis smūgis su citrinine gaiva.

Sudedamosios dalys: imbieras (65%), citrinžolė, citrinos žievelės (5%), saldymedžio šaknis. Sudėtyje yra saldymedžio, todėl žmonėms, kenčiantiems nuo hipertenzijos, nerekomenduojama vartoti dideliais kiekiais.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Imbierinis smūgis su citrinos gaiva.

Rekomenduojama išmėginti šaltą. Karšta arbata skani, bet atšaldyta dar skanesnė, ypač karštą vasaros dieną.

Paruošimas. Užplikoma 100℃ vandeniu, palaikoma 3-5 minutes ir ragaujama. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), kurių grynasis kiekis – 37.5g; biri arbata (100g)

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK

 

Papildoma informacija

Pakuotė

maišeliai (15 vnt), biri arbata (100g)