teapigs Happy arbata su melisomis

6.61 

Neturime

Aprašymas

teapigs Happy arbata su melisomis ir prieskoniais

Kas jus daro laimingais? Jeigu užklupo bloga nuotaika, išgerkite šios teapigs Happy arbatos. Ciberžolės, obuolių ir citrininės melisos derinys nuo seno naudojamas nuotaikai pagerinti ir nuslopinti įtampai. Tikrai pasijusite laimingesni.

Sudedamosios dalys: ekologiški obuoliai (30%), ekologiškos citrininės melisos (15%), ekologiškas cinamonas, ekologiškas imbieras, ekologiško kardamono sėklos, ekologiškų saldžiųjų gervuogių lapai, ekologiška ciberžolė (5%), ekologiškų apelsinų žievelės, natūralios citrinų ir kitos kvapiosios medžiagos, ekologiškų citrinų žievelės, ekologiški gvazdikėliai, ekologiškų serenčių žiedai, ekologiški kvapieji pipirai.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Citrininis, saldus, su prieskonių aromatu.

Rekomenduojama gerti karštą arba šaltą.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

teapigs Happy arbata yra ekologiška (ženklinimas ant pakuotės – DE-ÖKO-003)

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK