teapigs Green Tea With Mint žalioji arbata

5.72 

Neturime

Aprašymas

teapigs Green Tea With Mint – žalioji arbata arba su mėtomis

Tradicinę Marokietišką žaliąją arbatą su mėtomis įmanoma gerti tik labai labai saldžią, nes jie naudoja Gunpowder Green žaliąją arbatą, kuri yra be galo stipri. Cukrus ją paskanina, pašalina kartumą ir nemalonų poskonį. Teapigs pakeitė bazinę arbatą, parinko švelnesnę – Precious Eyebrows – iš Chunmee regiono Kinijoje, kad būtų malonu ir skanu gerti nesaldintą.

Sudedamosios dalys: žalioji arbata iš Chunmee, Kinijos (76%), mėtų lapeliai (24%).

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Tradicinė Marokietiška žalioji arbata su mėtų lapeliais tik daug švelnesnio skonio.

Rekomenduojama gerti tokią, kokia ji yra, be priedų. Tačiau, jeigu norite pajusti autentišką Marokietišką skonį, galite šiek tiek pasaldinti.

Paruošimas.  Žaliai arbatai paruošti geriausiai tinka 80℃ vanduo. Plikoma 3-5 minutes ir ragaujama. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais. Galima įberti cukraus.

Pakuotė: maišeliai (15vnt), grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK