teapigs Earl Grey Strong arbata

5.72 

Išvalyti

Aprašymas

teapigs Earl Grey Strong arbata – stipri juodoji bergamočių skonio arbata 

Ši teapigs Earl Grey Strong arbata yra stipresnė lyginant su Darjeeling Earl Grey. Švelnesnė Ceilono ir Darjeeling juodoji arbata sumaišyta su stipresne iš Assam regiono ir Ruandos suteikia tobulą, stiprų bazinį skonį su švelniai juntamu citrininiu bergamočių aromatu ir skoniu.

Sudedamosios dalys: juodoji arbata (98%), rugiagėlių žiedai (1%), natūrali bergamočių kvapioji medžiaga, natūrali žaliosios citrinos kvapioji medžiaga.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Stiprus, juodosios arbatos su švelniu bergamočių ir žaliosios citrinos aromatu.

Rekomenduojama gerti su citrinos griežinėliu, be pieno. Skanu ir šalta arbata su citrinomis.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), kurių grynasis svoris – 37.5g; biri arbata 100g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK

Papildoma informacija

Pakuotė

maišeliai (15vnt), biri arbata (100g)