teapigs Darjeeling Earl Grey arbata

5.72 

Turime

Aprašymas

teapigs Darjeeling Earl Grey arbata – bergamočių skonio juodoji arbata

Kuo teapigs Darjeeling Earl Grey išsiskiria iš kitų Earl Grey arbatų? teapigs Earl Grey arbatai naudoja aukščiausios kokybės juodąją arbatą iš Darjeeling regiono, išsidėsčiusio Himalajų papėdėje, Indijoje, ir natūralų aromatą iš saulėtoje Pietų Italijoje auginamų citrusinių bergamočių, kad sukurtų elegantišką skonių derinį. Mėlyni rugiagėlių žiedai visam šiam deriniui suteikia papildomo grožio.

Sudedamosios dalys: juodoji Darjeeling arbata (98%), natūrali bergamočių kvapioji medžiaga, rugiagėlių žiedai (1%)

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Egzotiški, gėliški Darjeeling arbatos tonai nuostabiai dera su citrusiniu bergamočių aromatu.

Rekomenduojama gerti su citrinos griežinėliu, be pieno. Skanu ir šalta arbata su citrinomis.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), grynasis kiekis – 37.5g

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK