teapigs Clean ‘n’ Green arbata su citrinžole

6.61 

Liko tik 1

Aprašymas

teapigs Clean ‘n’ Green arbata su citrinžole

Clean ‘n’ Green – tai švariausia, žaliausia arbata! Nuostabi žaliosios arbatos, citrinžolės, imbiero, kokoso ir kiaulpienės lapų kombinacija atgaivina, išvalo kūną.

Sudedamosios dalys: citrinžolė (38.5%), imbieras (19%), žalioji arbata (9.5%), saldymedžio šaknis, kokoso gabaliukai (7.5%), kiaulpienės lapai (5%), citrinos žievelės, natūralios kvapiosios medžiagos, serenčio žiedlapiai. Sudėtyje yra saldymedžio, todėl žmonėms, kenčiantiems nuo hipertenzijos, nerekomenduojama vartoti dideliais kiekiais.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Lengvas, gaivinantis ir truputį saldus.

Rekomenduojama gerti karštą arba šaltą. Puiki visaip.

Paruošimas. Užplikoma 100℃ vandeniu, palaikoma 3-5 minutes ir ragaujama. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), grynasis kiekis – 45g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK