teapigs Chocolate Flake juodoji arbata

6.61 

Liko tik 2

Aprašymas

teapigs Chocolate Flake – juodoji arbata su šokolado gabaliukais

Arbata ir šokoladas – tobulas derinys. Chocolate Flake arbata puikiausiai tinka, kai mirtinai norisi šokolado, bet nesinori papildomų kalorijų.

Sudedamosios dalys: juodoji arbata (83%) (iš Assam regiono Indijoje), šokoladas (cukrus, kakava, emulsiklis sojų lecitinas) (7%), kakavos pupelės (6%), natūrali kakavos kvapioji medžiaga (3%), kitos natūralios kvapiosios medžiagos.

Galimi alergenai: sudėtyje yra sojų, gali būti riešutų pėdsakų. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Ar kada nors mirkėte šokoladinius sausainius arbatos puodelyje? Arbata ir šokoladas. Kartu. Viename puodelyje. Tobulas derinys.

Rekomenduojama paragauti su trupučiu karšto pieno, o gal net pagardinti grietinėle.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Gaminant latte – užpilti karštu, putojančiu pienu.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK