teapigs Chilli Chai juodoji arbata

6.61 

Liko tik 1

Aprašymas

teapigs Chilli Chai Tea – juodoji arbata su čili ir prieskoniais

Šimtus metų įvairios aromatingos, prieskoniais pagardintos arbatos su pienu Indijoje buvo gėrimas numeris vienas. Kartu su egzotiškojo karadmono ankštimis, cinamonu, imbieru ir vanile į juodąją arbatą teapigs įmaišė čili pipirų gabalėlių. Šis netradiciškas derinys patiks mėgstantiems aštrenį skonį.

Sudedamosios dalys: Assam juodoji arbata (37%), cinamonas (15%), imbieras (13%), kardamono ankštys (10%), kardamono sėklos (10%), gvazdikėliai, čili pipirai (5%), vanilė (2%).

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Skonis panašus kaip ir įprastos teapigs Chai arbatos, tik su čili aštrumu.

Rekomenduojama gerti vieną. Ypatingesnis skonis bus pagardinus trupučiu pieno.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), kurių grynasis kiekis – 37.5g.

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK