teapigs Chai Tea juodoji arbata

Šios prekės laikinai neturime.

Aprašymas

teapigs Chai Tea – juodoji arbata su prieskoniais

Šimtus metų įvairios aromatingos, prieskoniais pagardintos arbatos su pienu Indijoje buvo gėrimas numeris vienas. teapigs sumaišė juodąją arbatą iš Assam regiono Indijoje su egzotiškojo karadmono ankštimis, cinamonu, imbieru ir vanile, kad sukurtų savo derinį. teapigs Chai Tea viename puodelyje sutalpina visas Indijos spalvas ir gyvybę.

Sudedamosios dalys: Assam juodoji arbata (44%), cinamonas (26%), imbieras (21%), kardamono ankštys (4%), kardamono sėklos (3%), vanilė (2%), natūralios kvapiosios medžiagos.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Sušildantis, gausus prieskonių – tikras Indijos skonis.

Rekomenduojama gerti su pienu ir trupučiu cukraus ar medaus.

Paruošimas. Užplikyti verdančiu vandeniu (100℃) ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), kurių grynasis kiekis – 52.5g; biri arbata (100g).

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK

 

Papildoma informacija

Pakuotė

maišeliai (15vnt), biri arbata (100g)