Silky Mohair Strawberry Jam mezgimo siūlai

10.50 

Turime

Aprašymas

Silky Mohair Strawberry Jam
Sudėtis: 60% moheris, 40% šilkas
Svoris: 25 g
Ilgis: 300 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2,5-5 mm
Mezgimo tankis: 18-25 akys = 10 cm (priklauso nuo virbalų storio ir mezgimo ypatumų)

Silky Mohair Strawberry Jam – puikiausios kokybės šilkiniai moherio siūlai, pagaminti Japonijoje iš aukščiausios kategorijos Super Fine Kid moherio (24 μm) ir Mulberry šilko. Dėl didesnio šilko kiekio nei įprastai būna tokiuose siūluose, Silky Mohair yra ypatingai švelnūs ir tinkami net jautriausiai odai. Lengvi tarsi pūkelis ir žvilgantys natūraliu, šilkiniu blizgesiu, šie siūlai užburia nuostabiomis, sodriomis spalvomis. Silky Mohair – patys žavingiausi, pūkuoti, švelnumo debesėliai, kokius tik gali sukurti žmogaus rankos ir išauginti gamta.

Šilkas pabrėžia ir sustiprina daugelį natūralių moherio savybių. Nors ir labai plonytis, šis siūlas yra nepaprastai patvarus, nes ir šilkas, ir moheris yra labai elastingi pluoštai. Gaminiai neišsitampo, gerai išlaiko formą, šilko ir moherio kombinacija jiems suteikia puikų kritimą. Tinkamai prižiūrimi, jie gali tarnauti ilgus metus.  Moheris labai gerai ir lengvai dažomas, todėl siūlai gali būti net ir sodriausių, ryškiausių spalvų. Moheris – „kvėpuojantis“ pluoštas, sukuriantis komforto jausmą, šildantis, kai vėsu ir vėsinantis, kai karšta. Todėl rūbai iš Silky Mohair siūlų puikiai tinka tiek žiemai, tiek vasarai.

Norėdami sukurti lengvą, voratinklio plonumo mezginį, mezgame vieną Silky Mohair siūlą. Norėdami storesnio, pūkuotesnio mezginio, imame du Silky Mohair siūlus kartu. Maišome su kitais siūlais, jei norime mezginiui suteikti daugiau purumo, pūkuotumo ir šilkinio spindesio. Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyje ar Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.

Moherinių mezginių priežiūrai ypatingai tinka Eucalan sklabikliai su natūraliu lanolinu ir eteriniais aliejais. Jų nereikia išskalauti!